הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אוהדי מכבי חיפה הודיעו: "נחרים את חדרה"

פתחו במחאה על מחירי הכרטיסים: "לא ניתן יד לעושק אוהדים". זעם גם בב"ש על בית"ר

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  24.08.21 - 16:24

המסע של מכבי חיפה לשמירה על תואר האליפות ייצא לדרך בראשון באצטדיון בנתניה, אבל יכול מאוד להיות שהיא תעשה זאת ללא חלק נכבד מהכוח המשמעותי שלה - הקהל. אוהדי מכבי חיפה זועמים על מחירי הכרטיסים שקבעה הפועל חדרה, וארגון הקופים הירוקים הודיע על החרמת המשחק.

כזכור, אתמול דרשו האוהדים כרטיסים במחיר אחיד של 100 ש"ח, דרישה שנדחתה, וכעת פרסם הארגון הודעה ברשתות החברתיות: "מחרימים את המשחק נגד חדרה בחוץ! הנהלת הפועל חדרה לא הסכימה למחיר האחיד, ואין שום סיבה שאוהדי מכבי חיפה יממנו להם 5% מהתקציב השנתי. בשל כך אנו מחרימים את המשחק ביום ראשון,
לא ניתן יד לעושק האוהדים, וקוראים לכלל אוהדי מכבי חיפה הנאמנים להחרים ביחד איתנו את המשחק".

"אנחנו יודעים כמה זה קשה, אך אם תתנו לזה יד ותבחרו להגיע, אתם תתנו לגיטימציה לביזיון הזה להמשיך ולעסקנים לחגוג לנו על הכיס. משחק אחד, שלא נהיה שם כדי לדחוף את מכבי כמו שאנחנו יודעים לטובת שאר המשחקים. זוהי קריאה ברורה לכל הקבוצות בארץ, להתאחדות לכדורגל ולמנהלת הליגות בכדורגל -
הכדורגל בלי האוהדים לא שווה כלום, ופגיעה בו תהיה פגיעה בכם. אוהדי כדורגל הם לא כספומט!".

גורם במכבי חיפה התייחס אתמול למחירי הכרטיסים של חדרה: "המחירים שגובה הפועל חדרה אינם סבירים. אוהדי חדרה המגיעים לסמי עופר משלמים כמחצית הסכום. אוהדי מכבי חיפה שילמו למשחקים באירופה בין 40-70 שקלים (ליציעי העידוד) למשחק בממוצע. נקבל בהבנה באם אוהדינו לא ילוו אותנו למשחק ונעשה הכל לשמח אותם מרחוק".

מחדרה נמסר בתגובה: "מחירי הכרטיסים למשחק במחזור הראשון מול מכבי חיפה הוגנים ביותר. 90 שקלים לפני עמלות למבוגר ו-45 שקלים לפני עמלות לילדים, חיילים ונשים. אלו בדיוק המחירים אותם גובה מכבי חיפה מאוהדיה למשחקי הבית ועל כן לא מובנות הטענות של האוהדים".

"נזכיר כי ממש לא מזמן שילמו האוהדים בחיפה מחיר כזה אפילו למשחק במסגרת גביע הטוטו. גם במשחק הקרוב של חיפה במסגרת האירופית המחירים זהים. אנו מאחלים לחיפה הצלחה באירופה והעפלה לשלב הבתים ומשוכנעים כי אוהדיה ימלאו את היציעים בנתניה במשחק פתיחת העונה החדשה של האלופה. כל מי שיגיע למשחק במחזור הראשון יהנה מחגיגת כדורגל ומאווירה מצוינת ביציעים ומזמינים את אוהדי שתי הקבוצות לקחת חלק במסיבת פתיחת העונה שמצפה להם בנתניה ביום ראשון".

קבוצה נוספת שאוהדיה זועמים היא הפועל באר שבע, שתתארח ביום ראשון בטדי אצל בית"ר ירושלים, וארגון האולטראס מתח ביקורת על משה חוגג: "'אוהד' הפועל באר שבע, לא מצליח להוציא כסף מהקהל שלו, אז הוא מנסה לכסות הפסדים על חשבון אוהדי הפועל באר שבע. אם זו היתה התחלה של בדיחה גרועה, היינו צוחקים. אדון חוגג היקר, אנחנו לא הכתובת לבורות הכלכליים שלך".

"אנו מציבים אולטימטום  להוזלת המחירים באופן משמעותי עד ליום ד, 25.8 בשעה 16:00", נכתב ברשתות החברתיות. "אחרת, לא נגיע למשחק. דחיפת הקבוצה חשובה לנו, אבל לא ניתן לבעלים, תאב בצע ככל שיהיה, לרכב לנו על הגב. כל מי שירצה לעשות רווח מטורף על חשבון הקהל יפגוש יציעים ריקים. קוראים לכל הקהל לנהוג כמונו. מי שרכש כרטיס, יכול גם לנסות ולהגיש בקשה לזיכוי. ולחשוב שעברנו שנת קורונה. עכשיו בעלי קבוצות כדורגל ידירו אותנו מהמגרשים, לא מחלה מסכנת חיים".