הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

גולן: "מצפה לנקודה לפחות מול מכבי חיפה"

המנהל המקצועי של חדרה בראיון: "היעד להיות ב-8 הראשונות"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  28.08.21 - 20:04
תחילת כתבה

הפועל חדרה פותחת עונה רביעית בליגת העל ובניגוד לקייצים קודמים, הפעם היא מגיעה עם סגל מוכן לאחר עבודה מאומצת של המנהל המקצועי, אורן גולן, האיש החזק במועדון, שהעניק לערוץ הספורט ראיון לקראת יריית הפתיחה, כשקבוצתו תפגוש מחר (ראשון) את האלופה, מכבי חיפה.

לקראת המשחק, חדרה הייתה השבוע במוקד סאגת הכרטיסים. כזכור, תחילה הוחלט על מחיר של 90 ש"ח למבוגר ו-45 ש"ח לאישה/נער/חייל/סטודנט ואתמול החליטו להוריד את המחירים ל-60 ש"ח.

גולן הסביר את הנעשה מאחורי הקלעים: "כמועדון חשבנו שעבור משחק פתיחת עונה כרטיס במחיר של 90 ש"ח למבוגר זה מחיר סביר, ציפינו לאצטדיון מלא ולחגיגת כדורגל. כנראה שימי הקורונה הקשים שעוברים על כל המדינה שלנו וגם על האוהדים הופכים את האפשרות למלא אצטדיון כדורגל לכמעט בלתי אפשרית, לכן נערכנו מחדש, זו לא בושה. ביחד עם מכבי חיפה הגענו למסקנה שהוזלה של הכרטיסים תמלא את האצטדיון עד אפס מקום, למעשה זו המטרה העיקרית שלנו. אנחנו מצפים לאצטדיון מלא".

תשע פעמים נפגשו הקבוצות מאז שחדרה העפילה לליגת העל, כשמאזן הניצחונות עומד על 2:7 לטובת הירוקים. לקראת המשחק, המנהל המקצועי שומר על אופטימיות: "הפועל חדרה מצפה מעצמה להוות יריב שקול לכל קבוצה בליגה, על אף הפערים העצומים בתקציבים. כבר הוכחנו במהלך השנים האחרונות שאנחנו יודעים להתמודד יפה מאוד בצד המקצועי עם כל אתגר".

"ניצחנו כמעט את כל הקבוצות בליגה, כך שבמשחק בודד אין סיבה שחדרה תבוא להתבטל", המשיך גולן. "נבוא לשחק כדורגל וכמובן שנתגונן ויהיה לנו קשה, אבל אנחנו מצפים מעצמנו להוציא נקודה אחת ויותר. אנחנו עוקבים אחר כל משחק של חיפה ומנתחים ואין ספק שמדובר במכונה משומנת, נהדרת, אבל הפועל חדרה תבוא להציג את הכדורגל שלה ובמשחק בודד הפערים לא גדולים, אפשר לעשות את זה. אנחנו מאמינים בזה ובאים לקחת נקודות".

גולן התייחס לפתיחת העונה: "התרגשות גדולה לקראת עונה רביעית בליגת העל, עם כל האתגרים שעומדים בפנינו. אנחנו בהחלט מתרגשים ומצפים לשריקת הפתיחה למשחק נגד מכבי חיפה. בשנה שעברה כהרגלנו שברנו את כל השיאים בקצב צבירת הנקודות רביעי או החמישי בליגה, עשינו סיומת נהדרת. המון הצגות של כדורגל, סיימנו בטעם טוב לקראת העונה החדשה".

"האתגר הכי גדול היה להשאיר את הסגל המוכשר, והצלחנו. נשארו מעל ל-70% מהשחקנים, זה האמירה הכי גדולה ברכש של הפועל חדרה, שמדי קיץ מחליפה המון שחקנים. הצטרפו שחקנים מוכחים כמו עומר פדידה, רועי זיקרי ומוחמד גאדיר. צירפנו מגן בולגרי וכן שחקנים צעירים ומפתיעים. שב אלינו עמית מור מהפועל עפולה, אספה אווג'ה שמסתמן כהפתעה גדולה יחד עם אביאל בן חמו שהותירו עד כה רושם נהדר כשחקנים שהולכים להטביע חותם. גם דולב אזרואל נהדר עד כה, אנחנו מאמינים בצעירים בשילוב החבר'ה התיקים".

לאיש החזק בחדרה ציפיות גדולות לעונה הקרובה: "לאור ההשקעה ההגדולה באיכות וטיב השחקנים אנחנו מצפים מעצמינו כקבוצה לשחק כדורגל חיובי ולהתברג בצמרת של הכדורגל הישראלי, כמו שאנחנו עושים מדי שנה. אנחנו רוצים להמשיך את ההתקדמות האדירה גם במחלקת הנוער. היום חדרה היא הספקית הרביעית בישראל מבחינת כדורגלנים שיוצאים ממחלקת הנוער, ללא ספק מחלקה שעשתה צעדים ענקיים. אנחנו מתהדרים בקבוצות בליגת העל בנוער, בנערים א' ובנערים ב'. המחמאות לנמרוד אטיאס ושרון זהביאן שמובילים את המועדון לעתיד טוב וגאווה מקומית".

"הצלחה צריכה להיות בשני מישורים, כמובן הצלחה מקצועית, גם בקבוצה הבוגרת וגם בשדרה המרכזית של מחלקת הנוער. אנחנו רוצים לתקוע יתד בליגת העל ולהציג כדורגל חיובי בכל הגילאים. בבוגרים נקווה להתרחק מקרבות התחתית בכדורגל חיובי כפי כשעשינו בשנים הקודמות. לא סתם אומרים לי בכל מקום שהפועל חדרה היא אחת הקבוצות האהובות בארץ, אני רוצה שנמשיך כך. הרווחנו את זה ביושר ע"י כדורגל חיובי. הצוות המקצועי מקווה להיות בשמינייה הראשונה, זה היעד שלנו. לשם אנחנו שייכים, נעבוד קשה ומאמין שנגיע ליעד הזה".