הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מגמה מעורבת: בק"ש סיכמו את ה-1:1

חבשי זכה למחמאות, שכר ייבדק לפציעה. שבירו יצטרף

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  29.08.21 - 09:35
תחילת כתבה

רגשות מעורבים בסיום הופעת הבכורה של קרית שמונה מודל 2021/22: אמש (שבת), הקבוצה של עמיר נוסבאום סיימה ב-1:1 את המשחק במחזור הפתיחה עם מכבי פתח תקווה. הקבוצה מהגליל חוותה שתי מחציות שונות בתכלית: אם בראשונה היא היתה התקפית, יוזמת ואיימה שמונה פעמים לשער היריבה - הרי שבחלק השני של המשחק היא איימה רק פעם אחת.

עם זאת, מרוצים שם מההיערכות לשיטה של גיא לוזון, ומי שהרשימו הם החלוץ, סטפן מילושביץ', שרשם הופעה טובה עד שהתעייף - וגם כבש את השער לזכות האורחת, והבלם עאיד חבשי שרשם נתון מרשים: 16/17 במאבקים, הוא גם השחקן שהיו לו הכי הרבה חילוצי כדור (12) ואחוזי דיוק במסירה. במועדון שיבחו את הופעתו. מילושביץ' היה אחד משישה שחקנים שערכו הופעת בכורה בליגה, כשלצידו גם אובידיו ביק, נדב נידם, עלאא ג'אפר, סטפן אקה וכמובן חבשי, שהגיע ממכבי חיפה.

המאמן עמיר נוסבאום ביצע אמש רק שלושה חילופים, כשאחד מהם היה כפוי: מוחמד שכר הוחלף כבר בדקה ה-17, לאחר פציעה בשריר הירך האחורי. החלוץ ייבדק, ובקבוצה מקווים שיהיה כשיר לאחר פגרת הנבחרות. נוסבאום סיכם את המשחק: "אנחנו יוצאים ברגשות מעורבים, פתחנו את המשחק מצוין, המחצית אולי הכי טובה שלנו מטרום העונה. אני חושב שיכולנו להוציא יותר מהחצי הראשון, בחצי השני המשחק היה מבולגן הם שינו שיטה והגבנו קצת לאט, בסופו של דבר אני חושב שהתוצאה די משקפת".

החלוץ, איתמר שבירו ישלים את מעברו מהפועל ב"ש במהלך פגרת הנבחרות ויעבה את החלק הקדמי. הוא יהיה הרכש השמיני הקיץ של ק"ש.