הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רכש כפול: עטאא ג'אבר ואמיר עגייב חתמו במ.ס אשדוד

השניים מצטרפים לעונה אחת עם אופציה לעונה נוספת

תומר לוי
תומר לוי  31.08.21 - 10:05

שחקנים רבים עזבו את מ.ס אשדוד הקיץ, אבל כעת שניים חדשים הגיעו. הקבוצה הדרומית הודיעה היום (שלישי) על החתמתם של עטאא ג'אבר ואמיר עגייב לעונה אחת עם אופציה לעונה נוספת.

אשדוד תהיה התחנה השביעית בקריירה של עגייב. הקשר שיחק בעונה החולפת באטרומיטוס היוונית ולפני כן, בסומגאיט האזרית ובאומוניה ניקוסיה הקפריסאית. בישראל שיחק בבני יהודה, בית"ר ירושלים והפועל תל אביב.

ג'אבר גדל במחלקת הנוער של מכבי חיפה, ובגיל 17 ערך את הופעת הבכורה שלו בקבוצה הבוגרת. הקשר שיחק במשך חמש עונות בשורות הירוקים, עד שעבר לבני סכנין בשנת 2017, שם שיחק עד לקיץ האחרון.

מאוחר יותר, שני השחקנים הוצגו באשדוד באופן רשמי. עגייב אמר במסיבת העיתונאים: "אני שמח לחזור לישראל ולחתום במועדון ספורט אשדוד. אני מגיע עם רעב ורצון להצליח, קבוצתית ואישית". ג'אבר הוסיף: "הרגע שהגעתי לכאן ופגשתי את ההנהלה, השחקנים והצוות המקצועי בראשות רן, הבנתי שהגעתי לבית חם עם המון שאיפות".

מאמן הקבוצה, רן בן שמעון סיכם: "אני שמח מאוד על ההצטרפות של אמיר עגייב ועטאא ג'אבר לקבוצה.הבאנו שני שחקנים איכותיים כחלק ממסע ההתחזקות שלנו, ויגיעו גם שחקנים נוספים. אמיר ועטאא באו עם הרעב להצליח ולשניהם יש את היכולות המתאימות לכך. אני מקווה ומאמין שהם יעזרו לקבוצה להגיע למטרות שלה - ויש לקבוצה מטרות גבוהות השנה".