הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

גיסו של רוקאביצה חשף: "יריבת ב"ש ניסתה לבצע מחטף ברגע האחרון"

חלוץ הרכש של ב"ש היה מבוקש - אבל "ידע שאם ישחק בישראל, ישחק בבירת הנגב". במועדון מתכננים לשלב אותו בהדרגה. אקולטסה נמצא בהתרשמות בבורסאספור, קשר זר יגיע במקומו?

תומר לוי
תומר לוי  02.09.21 - 07:37
תחילת כתבה

ב"ש צירפה לא מעט שחקנים הקיץ, אבל גולת הכותרת הגיעה בליל אמש (רביעי) כשהקבוצה מבירת הנגב החתימה את ניקיטה רוקאביצה, מלך שערי ליגת העל, לשתי העונות הבאות.

בבוקר שאחרי, בקבוצה מעריכים שייקח זמן להכשיר את האוסטרלי, שכלל לא עשה הכנה הקיץ. גם על פי הבדיקות הרפואיות ניתן היה לראות שיש לרוקאביצה הרבה מקום לעבודה, ובקבוצה מתכננים לקחת את הזמן ולהכניס אותו לקצב בהדרגה. "ניקיטה מאוד שמח להגיע לב"ש אחרי הקיץ המטורף הזה", אמר גיסו של השחקן, רומן קוברינסקי. "כמו שכולם יודעים היו לו כמה וכמה אפשרויות בחו"ל, אך בסוף מטעמים אישיים הוא החליט לא לקחת אותם".

גיסו הפתיע והוסיף: "הייתה גם התעניינות מהארץ וניסיון של השעות האחרונות לחטוף את ניקיטה מצד מתחרה ישירה של ב"ש, אבל ברגע שהחליט שהוא נשאר בארץ והדברים כבר סוכמו עם אלונה - הוא ידע שהוא יגיע לב"ש. בכל מקרה, אנחנו מודים לאלונה על ההבנה, ההתחשבות וההזדמנות, ועכשיו זה הזמן להפסיק לדבר ולהתחיל לעבוד על המגרש. שיהיה בהצלחה לב"ש וניקיטה".

רוקאביצה, עושה רושם, לא יהיה הרכש האחרון של רוני לוי. אם אלטון אקולטסה, שנמצא בהתרשמות בבורסאספור, יעזוב את הקבוצה סופית - ב"ש תנסה לצרף קשר זר נוסף. אקולטסה, כפי שפורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט, עזב את הארץ לטורקיה, עבר בדיקות רפואיות והחלטה לגביו אמורה להתקבל עד תחילת השבוע.

בינתיים, מי שנמצאת במרכז תשומת הלב בנגב היא אלונה ברקת. "אחרי ההדחה הכואבת, הרבה בעלים היו סוגרים את הברז ואפילו מדללים את הסגל", אמרו במועדון, "אבל אלונה בחרה להביא שחקן שובר שוויון, שחקן יקר במיוחד. צריך להעריך אותה על כך. היא מכוונת למקום אחד - אליפות".