הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

איתמר שבירו: "אני שחקן של אליפות"

מכוון לאירופה: החלוץ שעבר מב''ש לק''ש בראיון ל-5 באוויר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.09.21 - 16:01
תחילת כתבה

ההחתמה המדוברת אתמול (רביעי) של ניקיטה רוקאביצה, הפכה את הפועל באר שבע מקבוצה צמרת לגיטימית, לקונטנדרית שמסתכלת למכבי חיפה ומכבי תל אביב בלבן שבעיניים. לצד מי שהגיע, במועדון של אלונה ברקת היו גם עזיבות, והחלוץ איתמר שבירו, חתם בעירוני קריית שמונה בהשאלה לעונה אחת, עם אופציה לרכישה. היום הוא התראיין ב"5 באוויר" ושיתף בתחושות: "דיברתי עם רוני (לוי) בתחילת השנה, ראיתי שמביאים הרבה שחקנים, והרגשתי שהדקות שלי בחצי שנה שהייתי עם רוני לא מספקות אותי, ובאתי אליו בלי שום כעס רציתי להתקדם וביקשתי מרוני את ברכת הדרך"

"בכל שיחה שהייתה לי עם רוני, באמת שהוא רק הרים לי. אבל הוא הביא את שגיב יחזקאל, ואני לא נכנס לשיקולים של מאמן, אבל ברור שהתבאסתי", שבירו המשיך, "אני באתי לבאר שבע הכי מוכן שיש, והרגשתי עם עצמי הכי מוכן. גם עכשיו, אני רואה את עצמי שחקן של קבוצת אליפות, ואפשר להסתכל על היחס דקות לשערים שנתתי. באירופה כבשתי שני גולים, היו לי שלושה שערים בליגה, שלושה בישולים, וזה מבלי לקבל הרבה דקות".

החלוץ סיפר מה הוביל אותו לחתום בקריית שמונה מבלי לחשוב פעמיים: "אני חושב שהגעתי לק"ש לא סתם, לא סתם הגעתי לעמיר נוסבאום, החיבור בינינו מצוין. כל התקופה האחרונה הוא הראה לי כמה הוא נלחם עליי, וכמה איזי (שרצקי) נלחם עליי. מעדיף לשחק כדורגל מאשר להיות בקבוצה גדולה ולשבת על הספסל".

לגבי האפשרות שיחזור ללבוש את המדים האדומים, הוא אמר: "גם עכשיו רצו שאני אשאר, וההחלטה לעזוב באה רק ממני. מהשיחות שלי עם אליניב ברדה ואלונה אמרו לי שהם ממש לא רוצים שאני אלך".

בסיום, החלוץ שגדל במחלקת הנוער של הפועל באר שבע שיבח את מועדון נעוריו: "אני יכול להגיד שהקהל שהקהל של באר שבע תומך ואין דברים כמו הקהל בטרנר. בסופו של דבר אני מכוון לאירופה, ואני חושב שקריית שמונה תהיה אחלה במה בשבילי ואני באמת מוכן לה".