הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"הגיע לי קרדיט, הגענו לאירופה בזכותי"

אלטון אקולטסה נפרד מהפועל באר שבע. סוכנו בראיון: "מכבי ת"א ומכבי חיפה רצו אותו"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  05.09.21 - 09:52
תחילת כתבה

אחרי סוף שבוע חופשי, הפועל באר שבע תשוב היום (ראשון) להתאמן כשהמאמן רוני לוי החליט על אימון כפול. בינתיים, עוד פרטים נחשפו על עסקת השאלתו של אלטון אקולטסה לבורסאספור מליגת המשנה בטורקיה.

הטורקים סירבו לשלם דמי השאלה עבור הקיצוני, ואחרי שיחות שנערכו בין המועדונים הוחלט לבסוף להשאילו ללא תמורה כשלטורקים תהיה אופציה לרכוש אותו. כזכור, הדרומיים רכשו את אקולטסה תמורת חצי מיליון יורו מסט טרוידן רק לפני שנה וחצי. אגב, הטורקים ישלמו את כל שכרו עד לסוף העונה.

אמנם, אקולטסה נפרד בצער מבאר שבע אבל הוא חיפש מקום בו יוכל לקבל דקות משחק משמעותיות. "הגיע לי לקבל יותר קרדיט. שוכחים שבעונה שעברה הרבה בזכותי הגענו לאירופה", אמר ההולנדי לערוץ הספורט, "אני צריך עכשיו להסתכל קדימה".

מי שהיה קצת יותר בוטה בנוגע לפרידה הוא סוכנו של השחקן, זוהיר אסיקאל שאמר: "לאלטון קשה לשחק אם הוא לא מקבל חום ואהבה. הרי שנה שעברה כשהגיע הוא היה מצוין והוביל אותם לשלב הבתים באירופה. הם כועסים עליו שקיבל כרטיס צהוב שני נגד אנורתוזיס, אבל הוא לא עשה את זה בכוונה וגם לא הגיע לו".

"אם לא היה מקבל את הכרטיס האדום לדעתי היה נשאר במועדון", המשיך הסוכן. "מכבי תל אביב ומכבי חיפה רצו אותו אבל הוא אמר 'אני לא מוכן לשמוע הצעות מישראל בגלל הכבוד שאני רוחש להפועל באר שבע'. יש לו עוד חוזה במועדון אבל המטרה שלנו היא להתקדם מטורקיה לליגה בכירה יותר מישראל".