הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מוקדם מדי: ניקיטה רוקאביצה ייעדר מול הפועל חדרה

שגיב יחזקאל לא ישחק אף הוא. איליי מדמון הושאל לבני יהודה. וגם: מטרת הרכש החדשה של הפועל באר שבע

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  09.09.21 - 09:30
תחילת כתבה

חלוץ הרכש החדש של הפועל באר שבע ניקיטה רוקביצה ערך אתמול לראשונה אימון מלא, אבל במועדון חוששים להכניסו לעניינים מוקדם מדי ולכן לא יהיה בסגל למשחק בראשון נגד הפועל חדרה. שחקן נוסף שייעדר הוא שגיב יחזקאל, שעוד סובל מכאבים בקרסול ולא מתאמן.

הבוקר יגיעו איתן טיבי וחאתם עבד אלחמיד למועדון אחרי ששבו מהמסע של נבחרת ישראל. בעוד טיבי מרגיש רק תשישות, אלחמיד סובל מכאבים במפשעה ובברך וייבדק כשלא ברור אם יוכל לעמוד לרשותו של המאמן. הבשורה הטובה מגיעה מכיוונו של רמזי ספורי, שקיבל זריקה בברכו, דיווח על הטבה משמעותית ואף סיים אתמול את האימון ללא כאב. המגן השמאלי החדש הלדר לופז אמור להיכלל בסגל ולא מן הנמנע שאף יפתח.

חמישה ימים לפני מועד סיום העברות בישראל, דוד קלטינס ממשיך בסירובו לעזוב. "אין לנו עוד קשר אחורי אגרסיבי אם בריירו נפצע. אסור לתת לקלטינס ללכת", אמרו כמה מהשחקנים. כפי שכבר פורסם כאן באתר, הקשר לא מעוניין לעזוב, אך מצד שני גם לא לקצץ בשכרו. הבעלים אלונה ברקת היתה מעדיפה כי ימצא קבוצה אחרת, דבר שיחסוך כסף רב למועדון.

בתוך כך, עילאי מדמון הושאל לבני יהודה ויחזור לשתף פעולה עם יוסי אבוקסיס. אם יימצא קשר אחורי זר צעיר שיכול לשחק גם בקבוצת הנוער, ב"ש עשויה להנחיתו ואף לרשום אותו כחלק מהקבוצה הבוגרת לכל מקרה בו יצטרך לעלות לבוגרים.