הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"מכבי חיפה יריבה קשה יותר ממכבי תל אביב"

בסכנין דרוכים למפגש בסמי עופר. מורה בספק, מלמד בסגל

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  10.09.21 - 13:38

בני סכנין ערכה הבוקר (שישי) את האימון המסכם שלה לקראת המשחק בשבת נגד מכבי חיפה. יש סימן שאלה גדול סביב כשירותו של הקיצוני הברזילאי, ארי מורה שלא התאמן באופן סדיר בימים האחרונים. במועדון עושים ניסיונות להכשירו.

איברהימה קונטה סורי ששב ממשחקה של נבחרת גיניאה צפוי לרשום בכורה בהרכב. כזכור במשחק נגד מכבי ת"א הוא עלה כמחליף ובישל פעמיים. כמו כן, הרכש החדש, גיא מלמד יהיה בסגל ועשוי לקבל דקות ראשונות. חגי גולדנברג שסובל מרגישות במפשעה ואנתוני וארן שמחלים מקרע ברצועה הצידית.

המאמן שרון מימר אמר: "אנחנו יוצאים למשחק חוץ נגד הקבוצה הכי איכותית בליגה שנמצאת בכושר מצוין. נקווה לקחת את הביטחון מהניצחון האחרון שלנו נגד מכבי תל אביב ולהמשיך באותה הדרך גם נגד מכבי חיפה כדי לצאת עם תוצאה טובה מהמשחק. נעשה הכל כדי לשמח את האוהדים שמלווים אותנו ותומכים בנו".

סכנין שניצחה את מכבי ת"א רוצה להמשיך את המומנטום גם נגד האלופה. בקבוצה מבינים שהמשימה בסמי עופר תהיה קשה יותר: "קודם כל המשחק לא בבית שלנו עם הקהל הדוחף שלנו ומכבי חיפה היא יריבה קשה יותר ממכבי ת"א. היא איכותית מאוד, יש לה חולית התקפה קטלנית".

בירם כיאל יזכה מחר לכבוד מיוחד, כאשר קבוצת נעוריו, מכבי חיפה מכינה עבורו טקס לפני המשחק על השנים היפות בירוק.

הרכב משוער: מחמוד קנדיל; ניקולה צ'ירקוביץ', מארון גנטוס, אנטה פוליץ', עבדאללה ג'אבר; איהאב גנאיים, מרואן קבהא, בירם כיאל; איברהימה קונטה (ארי מורה), מוטי ברשצקי ורז שטיין.