הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אטפלד: "שהקהל יכעס עלי ויתמוך בקבוצה"

מאמן נתניה אחרי ה-3:1 לנוף הגליל: "זאת לא המתנה שרציתי ליום ההולדת". אלמוג כהן: "לא נישן הלילה", ירון הוכנבוים: "אני מאמן ראוי לליגת העל"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  11.09.21 - 21:42
אכזבה ענקית (ברני ארדוב)
אכזבה ענקית (ברני ארדוב)
תחילת כתבה

מכבי נתניה קיבלה הערב (שבת), קריאת השכמה רצינית, כאשר הפסידה במגרשה הביתי 3:1 לעולה החדשה הפועל נוף הגליל, תוך כדי שהיא מציגה כדורגל רע לאורך רוב דקות ההתמודדות.

ריימונד אטפלד אמר בסיום: "לא המתנה שרציתי ליום הולדת? זה בלשון המעטה. אי אפשר לספוג גול כמו שספגנו היום לפני הירידה למחצית, ואז 2 דקות בפתיחת המחצית השנייה לספוג עוד אחד. משם כבר היה קשה מאוד לחזור למשחק".

"היו לנו הרבה איבודים, בטניס קוראים לזה טעויות לא מחויבות, עשינו דברים רעים בטיימינג לא נכון, לקחנו הרבה החלטות לא נכונות".

הפרידה מגבי קניקובסקי: "מכרנו את יונס מלאדה, את גורי ואת גבי קניקובסקי שכבש עבורנו. כמובן שנרגיש בחיסרון שלהם, אבל נצטרך להמשיך לעבוד. יש לנו הרבה שחקנים שיתפסו את המקום.

קריאות הבוז מהקהל: "מבין את האכזבה. האוהדים צריכים להפנות את הזעם אלי ולתמוך יותר בקבוצה. שיפנו אלי את הכעס שלהם". 

אלמוג כהן אמר: "זה מאכזב מאוד. אני מצטער בפני הקהל שבא היום, אין הרבה מה להגיד. אנחנו נצטרך להרים את עצמנו, זה מאכזב ולא נישן היום בלילה".

"דווקא הרגשתי שאנחנו במשחק בפתיחה והגענו לחצאי מצבים, אבל אחרי רבע שעה הם פתאום התחילו לקבל המון שטחים, יצאו מהלחץ שלנו די בקלות והגיעו למצבים. זה משחק ראשון בעונה חדשה מול הקהל, וזה משהו שמצפים לו כל עונה, והיום זה פשוט לא היה כיף".

מחשבות על פרישה: "העונה רק עכשיו התחילה. זה עובר לי בראש. נעבור את העונה הזאת ונחליט".

מנגד, ירון הוכנבוים חגג שלוש נקודות ראשונות בליגת העל: "מגיע שאפו לשחקנים. היה לנו בלאגן בפתיחה עם המקרה של דולב אזולאי, בנוסף לשני הבלמים החסרים, אבל למעט הדקות הראשונות בהן נתניה שלטה, עשינו עליהם לחץ פנטסטי".

"אמרנו שאנחנו רוצים לשחק באותו סגנון ושיטה מהליגה הלאומית. אני יודע שבלאומית הובלנו ופה אנחנו אחת מהקבוצות עם הקתציב הכי נמוך, אבל גם מול נתניה עם הקהל הביתי שלהם רציתי ללחוץ. אני שמח שהצליח לנו היום. אני יכול להיות מאמן ליגת העל לגיטימי, זה הזמן שלי להוכיח עם הבחורים הנפלאים האלו".

היכולת של טימותי מוזי: "הוא הגיע בסך הכל ביום רביעי לקבוצה, אבל אמרתי לו שאני מאמין בו, שהוא מסוגל לקחת באחד על אחד כל שחקן. ביקשתי ממנו להנות, לשחק התקפי. נאזן אותו ונביא את היכולות האישיות שלו לידי ביטוי".