הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"מרגישים שמשהו השתנה": שמחה בהפועל

יואב תומר הלהיב את האדומים. וגם: עתידו של דני גרופר

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  12.09.21 - 07:46

שמחה גדולה בהפועל תל אביב אחרי הניצחון 0:2 אמש (שבת) על הפועל ק"ש, שהיווה עבורה ניצחוןהשני ברציפות. אחרי שנים ארוכות האדומים פתחו עונה עם מאזן מושלם, שש נקודות משש אפשריות, והתחושות בהתאם."לא יכולנו לבקש יותר" אמרו במועדון והוסיפו "יש לנו קבוצה טובה, חדר הלבשה מאוד חזק, מרגישים שיש משהו אחר משנה שעברה".

זה לא הלך קל. מחצית ראשונה חלשה של שתי הקבוצות, עם מספר מועט של בעיטות לשער, וגם אחרי שק"ש נשארה בעשרה שחקנים, הפועל לא בלטה. החילוף של יואב תומר ושינוי המערך שינו את התמונה כולה. המאמן ניר קלינגר, שספר משחק שני ביציע, החמיא לשחקנים. בצוות המקצועי יצאו שבעי רצון מהגישה ומהרצינות שלהם."גם אחרי האדום של ק"ש, השחקנים לא נכנסו ללחץ להבקיע, שיחקו בסבלנות" אמרו בקבוצה.

באופן טבעי, ה"שם החם" היה של מבקיע הצמד, יואב תומר, שעלה מהספסל. "הוא מוכשר מאוד ואנחנו בטוחים שהוא יהיה טוב השנה" אמרו בהפועל. עוד מי שזכה למילים טובות, גם מהבעלים שהגיעו, איציק ושרון ניסנוב ובועז תושב, היה עידן ורד, שהגיע לשתי הזדמנויות נהדרות, אך לא הצליח לשים את הכדור ברשת. גם במשחק הפתיחה מול מ.ס אשדוד, אקס בית"ר ירושלים, הגיע למצב מצוין אך לא כבש והשחקנים עודדו ואמרו לו "כשזה יגיע אתה לא תעצור".  

המטרה של האדומים היא להמשיך ברצף החיובי גם מול מכבי פ"ת בשבת. עדיין לא ברור אם שלומי אזולאי הקשר יהיה כשיר. היום הוא צפוי לעבור בדיקה, על מנת לשלול קרע בשריר הירך האחורי.

לעניין אחר. במועדון מקווים מאוד שכבר במהלך היום, או לכל המאוחר מחר קולו יקבל את האישור הסופי מרשות האוכלוסין וההגירה להיכנס לישראל אחרי משחקי הנבחרת שלו (דרום אפריקה). כזכור, פרסמנו כאן  כי הבלם לא חזר ארצה בשל בעיה בירוקרטית, ובכירי המועדון, ביניהם המנכ"לית אודליה פרידמן, נמצאים במגעים מול אנשי רשות האוכלוסין על מנת לקבל את כל המסמכים והאישורים.

אחרי הסאגה שהייתה בתחילת הקיץ (כשקולו עוכב בנתב"ג בשל מסמך מזויף ונשלח חזרה)  במועדון לא לקחו סיכונים ורק אחרי האישור יזמינו לשחקן טיסה לארץ.

ובעניין דני גרופר: במועדון לא פוסלים את האפשרות שבסופו של דבר המגן השמאלי יחתום על חוזה חדש. כידוע, החוזה שלו מסתיים הקיץ וכל עוד שהוא לא מאריך חוזה הוא לא יקבל דקות משחק, דבר שהוא מודע לו כמובן.