הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דניאל פרץ האריך חוזה עד 2024

השוער הבטיח את עתידו במכבי ת"א וחתם על חוזה לשלוש שנים עם אופציית הארכה לשנתיים נוספות וללא סעיף יציאה. "אמשיך לעבוד קשה על מנת לעמוד בכל המטרות", אמר לאחר החתימה

תומר לוי
תומר לוי  12.09.21 - 13:34
תחילת כתבה

בזמן שמכבי תל אביב נאלצת להתמודד עם קשיים מקצועיים ועם עזיבתם של דור פרץ ויונתן כהן, בינתיים היא דואגת לשמור על הנכסים שלה. סגנית האלופה הודיעה היום (ראשון) רשמית על הארכת חוזהו של דניאל פרץ לשלוש שנים, עם אופציה לשנתיים נוספות.

פרץ, שהפך לשוער הראשון של מכבי ת"א עם פציעתו של דניאל טננבאום, ירוויח 150 אלף דולר במסגרת החוזה החדש והוא לא יכלול סעיף יציאה."אני מאושר להאריך חוזה במועדון בו גדלתי מגיל שש ואני מגשים היום חלום שהגיע כתוצאה מעבודה יומיומית מאומצת, שהחלה במחלקת הנוער ומקבלת ביטוי בקבוצה הבוגרת", אמר השוער לאחר החתימה.

"אני מודה לכל הצוות במחלקת הנוער שעבד איתי לאורך השנים, לראשי המועדון על האמון, לחברי לקבוצה וכמובן למשפחה שלי המלווה אותי כל השנים. מכאן נחזור לעבוד קשה על מנת להמשיך ולהתקדם עם מכבי ת"א בדרך להשגת כל המטרות שנציב בפנינו", חתם.

מנהל מחלקת הכדורגל במכבי ת"א, ברק יצחקי, הוסיף: "ההתקדמות שעשה דניאל לאורך השנים באמצעות המסלול אותו עבר, הובילה אותו למקום בו הוא נמצא כיום. אנו בטוחים כי השילוב של העבודה הקשה וההתמדה יחד עם הכישרון של דניאל יובילו אותנו להצלחות משותפות".

פרץ הוא תוצר אקדמיית הנוער של מכבי ת"א, בה החל את דרכו בגיל שש, עבר בקבוצות הגילאים השונות ובעונת 2017/18 זכה באליפות המדינה עם קבוצת הנוער. ב-2019/20 הושאל לבית"ר ת"א/בת ים, צבר ניסיון ודקות משחק בליגה הלאומית, ערך 36 הופעות בכל המסגרות ואפילו הבקיע שני שערים.

בעונה שלאחר מכן חזר פרץ למכבי והשתלב לראשונה בסגל הקבוצה הבוגרת כשאת הופעת הבכורה שלו בבוגרים ערך בגמר גביע הטוטו של 2020/21 נגד בני סכנין וסייע לקבוצה לזכות בתואר. העונה הספיק פרץ לערוך תשע הופעות במדי הקבוצה בכל המסגרות ושמר על שער נקי בארבעה מששת משחקיה של מכבי ת"א במוקדמות הקונפרנס ליג.