הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בית"ר ירושלים הודיעה: זרגרי נשאר במועדון

חוגג הערים קשיים על העסקה עם מכבי: "הקשבנו לרחשי הקהל"

תומר לוי
תומר לוי  14.09.21 - 17:25
תחילת כתבה

העסקה יורדת מהפרק, ועכשיו זה רשמי: אביאל זרגרי לא יעבור למכבי ת"א. אחרי שבשעות האחרונות התגלו פערים בין הסכום שדורש בעלי בית"ר י-ם, משה חוגג, לבין הסכום שמחזיקת הגביע מוכנה להציע, הגיעה ההודעה הרשמית שמבשרת - "הקשר הצעיר נשאר בבית". מוקדם יותר, לערוץ הספורט נודע שזרגרי כלל לא היה בקשר עם מכבי ת"א בנוגע לתנאיו.

"אביאל זרגרי נשאר בבית"ר ירושלים", נכתב בהודעה הרשמית. "למרות שהצהרנו לא פעם שלכל שחקן יש תג מחיר, החליטה הנהלת בית"ר ירושלים לדחות את כל ההצעות שהתקבלו עד כה  עבור אביאל זרגרי. בנוסף לעובדה כי השחקן עצמו רצה להישאר במועדון בו התחיל את דרכו בגיל 4, הקשבנו לרחשי האוהדים ולצרכים המקצועיים של הקבוצה".

מוקדם יותר, גורם בבית"ר ניסה להסביר מה מונע את סיום העסקה: "חוגג דורש הרבה יותר ממה שמכבי ת"א מוכנה להציע, העסקה הזו לא אפשרית". יש לציין כי בשיחות סגורות, זרגרי הביע נכונות להישאר בבית"ר והוא אף לקח את הלילה האחרון בכדי לעשות חושבים לפני שהוא מחליט.

אז על מה המהומה בנוגע לזרגרי? עמדת הקשר האחורי ועמדת קשר ה-50/50, בה זרגרי בן ה-18 גם כן יכול לשחק, הפכה (ובצדק) בשנים האחרונות לאחת העמדות שמקבלות הכי הרבה כבוד בכדורגל. זרגרי הוכיח כבר מהמשחק הראשון שהוא ניחן באינטיליגנציית משחק יוצאת דופן, משחק באגרסיביות, יודע לתקל ומקרין המון שקט וביטחון.

זרגרי שימש כקפטן בכל קבוצות הנוער של המועדון מהבירה. הדבר הכי מרשים בקשר, הוא גרף ההשתפרות שלו, למרות הגיל הצעיר ולמרות סביבת הכדורגל הלא בריאה ששיחק בה בשנה האחרונה. זרגרי הוביל את בית"ר בעונה שעברה בחילוצי כדור בשטח היריבה והיה בין המובילים בתיקולים, מאבקי קרקע מוצלחים, תיקולים מוצלחים ומסירות מדויקות.

זרגרי עדיין חסר ניסיון וזה התבטא בכמות הצהובים הגדולה שספג בעונה שעברה, שכן תשעה כאלו היו לו - הכי הרבה בקבוצה. הוא גם עדיין לא הוכיח שיש לו יכולת להשפיע בהתקפה, אך מעבר לזה, נראה שכרגע הדאגה הכי גדולה סביב הקשר הצעיר היא הכשירות שלו. והפציעה בגבו, ממנה הוא מתקשה להתאושש, מעידה על כך.