הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רוקאביצה בסגל ב"ש לסכנין, קלטינס נגרע

החלוץ צפוי לקבל דקות לראשונה, לוי תרגל מספר הרכבים

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  17.09.21 - 21:55
תחילת כתבה

17 ימים אחרי שחתם בהפועל באר שבע, בתום אחת הסאגות הארוכות שעבר בקריירה שלו, ניקיטה רוקאביצה ייכלל מחר (שבת, 17:45) לראשונה בסגל של הקבוצה במשחק החוץ בדוחא נגד בני סכנין.

שגיב יחזקאל ימשיך להיעדר בגלל פציעה בקרסול ואיתי שכטר יפתח ב-11, אבל רוקאביצה, מלך שערי הליגה בשנתיים האחרונות, אמור לקבל דקות ראשונות על פי התכנון. מי שנגרע מהסגל פעם שנייה ברצף הוא דוד קלטינס, שלא יצא עם חבריו לדוחא.

רוני לוי, שמבין שמרכז המגרש הוא נקודת החוזק של סכנין, תרגל כמה מערכים והרכבים באימון המסכם, וההתלבטות היא אם ליצור אמצע חזק יותר או לפתוח עם שלושה בלמים.

איתן טיבי, שקרע את שריר הארבע ראשי, ייעדר מספר שבועות והחל בשיקום. חאתם עבד אלחמיד, שפתח דף חדש עם אוהדי הפועל באר שבע, יתופקד לצידו של הקפטן מיגל ויטור ולא מן הנמנע שברגע האחרון רוני לוי יצרף את מריאנו בריירו או איאד אבו עביד למערך של שלושה בלמים.

"סכנין בנתה העונה קבוצה לפלייאוף העליון, ולא סתם היא ניצחה את מכבי ת"א", לוי הזהיר את שחקניו. המאמן הדגיש שוב את חשיבות האחריות, המשמעת הטקטית והלחץ גם בחלק המגרש של היריב.

הרכב משוער: אריאל הרוש; אור דדיה, איאד אבו עביד,  חאתם עבד אלחמיד, מיגל ויטור, הלדר לופס; מראינו בריירו, דוידה פטרוצ'י, דור מיכה; יוג'ין אנסה, איתי שכטר.