הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קובאס: "סבע אמר לי 'לך למכבי, מושלם שם'"

הרכש של מכבי ת"א על ההשתלבות, החברים מישראל והסגנון שלו

תומר לוי
תומר לוי  17.09.21 - 14:06
(מכבי תל אביב, האתר הרשמי)
(מכבי תל אביב, האתר הרשמי)
תחילת כתבה

הרכש הטרי של מכבי תל אביב, ברנדלי קובאס, רשם ביום שלישי האחרון הופעת בכורה בצהוב כשעלה כמחליף ב-1:4 על אלשקרט. בראיון לאתר הרשמי של המועדון, שחקן הכנף סיפר על ההתאקלמות במועדון: "מהרגע שהגעתי הרגשתי קבלת פנים חמה, כולם הכניסו אותי לקבוצה ואני מרגיש טוב לגבי זה. זה נחמד כי שני חברים שלי שיחקו פה - נייג'ל האסלביינק שהיה בהפועל באר שבע ודיא סבע ששיחקתי איתו באל נאסר".

  • שבת, 20:30, שידור ישיר ב-5SPORT: מכבי תל אביב נגד מכבי חיפה

קובאס סיפר על חלקו של אקס מכבי נתניה והפועל באר שבע בהגעה שלו לבלומפילד: "מיד כשהתחילו המגעים עם מכבי שלחתי לו הודעה, והוא אמר לי ישר: 'פשוט לך לשם, מושלם ונחמד שם'. הוא נתן לי תחושות טובות אז הרגשתי טוב לגבי המעבר".

על הקבוצה החדשה שלו אמר: "למועדון יש היסטוריה ארוכה וראיתי את מכבי לעיתים קרובות בליגה האירופית וזה מועדון שמאז ומעולם התמודד על האליפות וגם הקונפרנס ליג זה מפעל גדול, שנותן לשחקנים להשיג דברים גדולים, ועבורי זאת במה להראות את מה שאני מסוגל לעשות. זאת הייתה אחת הסיבות שהגעתי והמועדון נתן לי הרבה ביטחון לגבי זה".

קובאס סיפר על סגנון המשחק שלו: "אני מסוג השחקנים שתמיד מנסה לשחק קדימה ולבצע פעולות. יש לי מספיק ביטחון כדי להחזיק בכדור עבור הקבוצה. אני מכדרר טוב וגם שחקן קבוצתי. זה מי שאני. אני יותר משמח להיות".