הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אצילי צפוי לשחק עם זריקה, לביא מחוץ לסגל

שחקן מכבי חיפה הבהיר לצוות את רצונו לשחק מול קבוצתו לשעבר. הקשר מחוץ לסגל. בכר מתכנן הרכב התקפי ומתלבט בין דוד לדוניו, כשסטריין ישוב לסגל. בכרמל דרשו מהשחקנים אגרסיביות כמו נגד פיינורד

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  18.09.21 - 16:58

מכבי חיפה תצא היום (שבת) למלון במרכז לקראת משחק העונה הערב נגד מכבי ת"א באיצטדיון בלומפילד. במועדון מעודדים מהעובדה שעומר אצילי השלים אימון מלא לאחר שסבל מכאבים בכף הרגל ודלקת בגיד שגרמו לו להיעדר נגד פיינורד. בתוך כך, השחקן הבהיר לאנשי המועדון שאין בכוונתו לפספס את המשחק החשוב והוא צפוי לעלות להתמודדות עם זריקה. כזכור, במשחקים הקודמים הגיע אצילי עם מוטיבציה גבוהה נגד מכבי ת"א, קבוצתו האחרונה בישראל.

בינתיים, מסתמן כי בכר יעלה בהרכב התקפי וצ'ארון שרי שאמור היה לשחק בכנף ימין, ישוב לשלישיית הקישור. ככל הנראה עלי מוחמד יהיה זה שירד לספסל ודולב חזיזה יפתח בכנף שמאל. בחלק הקדמי ישנה התלבטות בין דין דוד לגודסוואי דוניו. החלוץ שהגיע ממ.ס. אשדוד כבש ארבעה שערים ועלה שמונה פעמים בהרכב, בעוד הגנאי טרם מצא את הרשת, אך עלה רק ארבע פעמים בהרכב.

בכרמל קיבלו חדשות טובות, כשהאוסטרלי, ראיין סטריין החלים מפציעה וישוב לסגל של בכר לאחר שנפצע באימון נבחרת אוסטרליה ונעדר מהמשחקים נגד בני סכנין ופיינורד. בכל מקרה, רז מאיר יפתח בעמדת המגן הימני.

הצוות המקצועי דרש מהשחקנים אגרסיביות ומשמעת טקטית כפי שהציגו נגד פיינורד. במועדון הזכירו את הניצחון האחרון בחצי גמר גביע הטוטו. במכבי חיפה רוצים מאוד להפסיק את ספירת המשחקים ללא ניצחון ליגה נגד מכבי ת"א. צ'ארון שרי אמר במסיבת העיתונאים לאחר המשחק נגד פיינורד: "אנחנו באים אך ורק כדי לנצח, רק על זה אנחנו חושבים". שרי ינסה להדביק בבטחון שלו גם את חבריו.

ההרכב המשוער: ג'וש כהן; רז מאיר, אורי דהן, בוגדן פלאניץ', סאן מנחם; חוסה רודריגס, מוחמד אבו פאני, צ'ארון שרי; עומר אצילי (עלי מוחמד), דולב חזיזה ודין דוד (גודסוואי דוניו).