הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אתם בחרתם: ה-11 המשולב של מכבי חיפה ות"א

שבעה מהאלופה, ארבעה מהסגנית. תוצאות סקר קבוצת החלומות

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.09.21 - 12:45
תחילת כתבה

השעות חולפות, ובקרוב יגיע הערב המרתק של הכדורגל הישראלי, כשבמרכזו יעמוד כמובן משחק הליגה הראשון בו האלופה, מכבי חיפה, וסגניתה, מכבי תל אביב, יפגשו לקרב ראש בראש. לקראת ההתמודדות, התבקשתם על ידינו לבחור את ה-11 המשותפים הטובים ביותר שאפשר לבנות מסגלי שתי הקבוצות, ועכשיו זה הזמן לראות את התוצאות.

ובכן, בין קורות השער יפתח שוער מכבי חיפה, ג'וש כהן שגרף 67% מההצבעות, כשמלפניו חוליית הגנה משולבת שכוללת את אנדרה ג'ראלדש (69%), עפרי ארד (56%), בוגדן פלאניץ' (81%) ואנריק סבוריט (56%). לפניהם יעמוד דן גלזר, שישמש כקשר אחורי לאחר שלקח 55% מהקולות, ולצידו במרכז השדה יתופקד קשר היריבה, נטע לביא שהקדים עם 29% מהקולות את אייל גולסה (26%) ואת מוחמד אבו פאני (24%).

מי שבוודאי לא יפתיע רבים שנבחר הוא צ'ארון שרי, שעם 71% יקווה לוקח חלק בשלישייה התקפית ירוקה לצד דולב חזיזה (66%) כקיצוני שמאלי ועומר אצלי (81%) כקיצוני ימני. בחוד בחרתם בסטיפה פריצה שעם 65% מהקולות נבחר להיות החלוץ המרכזי ב-11 המשולב של השתיים.

בסך הכל, נבחרו 4 שחקנים מהסגל של פטריק ואן לוון, לעומת 7 מהסגל של ברק בכר, אבל השאלה החשובה באמת היא כיצד יגמר משחק הענק ששני מועדוני הפאר הישראלים יספקו לנו הערב?