הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"8 שנים בלי לנצח בליגה בטדי זה יותר מדי"

לחץ במכבי נתניה לפני בית"ר ירושלים, אותה לא ניצחה בבירה במשחק ליגה מאז אפריל 2013. עדן קארצב, אבו אלשיך ויניב מזרחי יפתחו

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  19.09.21 - 08:57
תחילת כתבה

חודש חלף מאז הצליחה מכבי נתניה לנצח את בית"ר ירושלים 1:2 בטדי מצמד של איגור זלאטנוביץ' בגביע הטוטו. אבל בליגה, הסיפור אחר לגמרי. כבר 8 שנים עברו מאז הפעם האחרונה שהיהלומים השיגו ניצחון בבירה עם 1:3 באפריל 2013 משערים של אחמד סבע, יוסי שבחון ופיראס מוגרבי. אבי ריקן רק צימק אז עבור היריבה.

אחרי ביקורים רצופים רבים ללא ניצחון, היהלומים יחזרו הערב (ראשון, 20:15) לאיצטדיון טדי במטרה לצלוח את המשוכה ולהשיג ניצחון ראשון מזה 8 שנים במשחק חוץ מול בית"ר. "8 שנים בלי לנצח משחק ליגה זה יותר מדי זמן", אמרו במועדון.

מאמן הצהובים ריימונד אטפלד מגיע בלחץ למשחק מול חברו, מאמן בית"ר ירושלים ארווין קומאן. עוד לפני ההגעה של קומאן לבית"ר, מאמן נתניה סיפר על שיתוף הפעולה שלהם בכרונינגן בסוף שנות ה-90 ועל כך שמאמן בית"ר בירר איתו על החיים בישראל לפני שהצטרף לבירה. אגב, השניים נפגשו פעם אחת כמאמנים במשחק שהסתיים ב-1:1 בין אטפלד של רודה לפיינורד של קומאן.

ההפסד של נתניה להפועל נוף הגליל במחזור שעבר, כמו גם העובדה שהיא מגיעה למחזור השלישי עם נקודה אחת בלבד, הובילה את אטפלד לבצע שינויים בהרכב. עדן קארצב יערוך בכורה ב-11, שי קונסטנטין יחליף את כארם ג'אבר, כשאיאהב אבו אלשיך ויניב מזרחי שכבש את השער המצמק מול העולה החדשה יקבלו את חולצות ההרכב. שיר צדק, רון אשכנזי, עומר גאיה ושלום אדרי ייעדרו בגלל פציעות.

הרכב משוער: דני עמוס; שי קונסטנטין, אלמוג כהן, רז שלמה, זלאטן שחוביץ'; עדן קארצב, עמרי גנדלמן, בוריס אנו; איגוד זלאטנוביץ', איהב אבו אלשיך, יניב מזרחי.