הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"במכבי חיפה שכחו את זריקת הקרטיב על טל בן חיים"

במכבי תל אביב הגיבו לתלונות האלופה בשל זריקת החפצים על עומר אצילי. וגם: סיכום ה-1:2

תומר לוי
תומר לוי  19.09.21 - 12:30
תחילת כתבה

מכבי חיפה היא אמנם האלופה המכהנת, אבל את הרצף מול מכבי תל אביב היא עדיין לא שברה. בשורות הצהובים נרשמה שמחה אדירה בזכות ה-1:2 על היריבה הגדולה ושחקנים הכריזו: "ניסו לגמד אותנו לפני המשחק הזה, אבל אנחנו מכבי ת"א. גם אם כל פעם נצטרך להוכיח את זה עד שאנשים יבינו".

במכבי חיפה התלוננו על כך שנזרקו חפצים על עומר אצילי ודרשו להעמיד את מכבי ת"א לדין. גורם במועדון הגיב: "גברת קארמה ביקרה כמה וכמה פעמים אתמול בבלומפילד. השער הראשון נכבש לאחר עבירה גסה של סאן מנחם, שהדף את ברנדלי קובאס מחוץ למגרש, ודולב חזיזה שסימן תנועות מתגרות לעבר הספסל של מכבי אחרי שער השוויון. מכבי חיפה, דורשת ענישה בעקבות זריקת חפצים, וכאילו הספיקה לשכוח את זריקת הקרטיב והנעל לעבר אל בן חיים בסמי עופר - ומתעלמים בזריקת החפצים והנהמות הגזעניות לעבר קובאס".

פטריק ואן לוון, שעדיין לא הפסיד למכבי חיפה בליגה בתור מאמן מכבי ת"א, זכה למחמאות על ניהול המשחק. "הוא ידע להתעלם מרעשי הרקע, הגיע מוכן למשחק והראה שהוא מאמן שיודע את העבודה למרות הביקורות", אמרו במועדון והוסיפו: "באנו צנועים ושקטים, בטוחים בעצמנו וזה הספיק".

מי שהרשימו במיוחד הם שני שחקני הרכש הזרים - ברנדלי קובאס וסטיפה פריצה. "אפשר להגיד בפירוש שאלו שני זרים בינגו שמשדרגים את כל הקבוצה. קובאס נתן לנו טעימה והראה לאן הוא יכול להגיע. זו רק ההתחלה", החמיאו במועדון. בקבוצה שיבחו בנוסף את שרן ייני, שסיפק בישול נהדר לפריצה אחרי דריבל יפה: "הוא נמצא בכושר נפלא, בעל מנהיגות יוצאת דופן והוא פשוט לא נגמר".

מעל הכל, עושה רושם שגדל במכבי ת"א שוער להרבה שנים - דניאל פרץ. "עוד ידברו הרבה על הכדור החופשי של צ'ארון שרי שעצר. זהו עוד מבחן בגרות ענק שעבר", אמרו במועדון. בקבוצה מקווים שהחיבור בין כולם והסגל שהפך להיות עמוק יזניקו את הקבוצה למעלה והיא תתחיל לצבור נקודות.

שרן ייני סיכם: "אנחנו קבוצה של אופי. גם כשלא הולך לנו, אנחנו קבוצה מגובשת שדוחפים אחד את השני קדימה. העבודה הקשה היא בגנים שלנו, אנחנו לא אוהבים שמספידים אותנו. בכל משחק אנחנו מרגישים שיש לנו את היכולת לנצח. בשלהי הקריירה שלי, אני רוצה כמה שיותר משחקים כאלה עם קהל".