הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"מזלזלים בנו, קבוצות מופתעות וסופגות"

נוף הגליל חגגה ניצחון שני אחרי ה-0:2 על אשדוד. ירון הוכנבוים התנצל על התקרית: "אני מקבל את הביקורת וזה אכן לא מכובד"

הדר יעקבי
הדר יעקבי  19.09.21 - 07:07
תחילת כתבה

חגיגה גדולה בצפון. בהפועל נוף הגליל לא חגגו ככה משמחה בחדר הלבשה מאז משחק העליה שלה לליגת העל בתום העונה שעברה. העולה החדשה גברה אתמול (שבת) 0:2 על מ.ס אשדוד. עם ניצחון שני ברציפות מתוך שלושה משחקים והקבוצה מהצפון ממוקמת כרגע, כנגד כל הציפיות, בראש טבלת ליגת העל עם 7 נקודות מתוך 9 אפשריות.

"מזלזלים בנו, קבוצות מתביישות ולא מבינות איך הן בפיגור במולנו", אמרו חניכיו של ירון הוכנבוים והוסיפו: "זה עובד לטובתינו, לאט לאט נפתיע ככה את כל הליגה ונראה להם מי זאת נוף הגליל". לא מעט שחקנים זכו לתשבוחות בעקבות המשחק כשבראשם עומד כמובן סתיו נחמני, החלוץ הצעיר שנמצא בהשאלה ממכבי חיפה וכבש אתמול משחק שני ברציפות. "סתיו יודע לסיים מהלכים ולהפוך אותם לשער, מזל שיש לנו אותו", אמרו בקבוצה.

מי שעוד גרף מחמאות הוא אלעד שחף, הקשר שהצטרף רק לאחרונה ממכבי נתניה, וגורמים במועדון אף ציינו אותו כשחקן הטוב ביותר שנכח על המגרש אמש. במהלך המשחק התחוללה גם שערוריה, כאשר המאמן ירון הוכנבויים נתפס מקלל את ספסל היריבה אחרי גול לזכות קבוצתו. הדברים גררו ביקורת רבה והיו אף שקראו להרחיקו ממשחקים.

היום ירון הוכנבוים התייחס לראשונה למעשיו: "אני מתנצל שסיננתי קללה תוך כדי התרגשות מהשער שכבשנו ואני מקבל את הביקורת, זה אכן לא מכובד. חשוב לי להבהיר שלא קיללתי אף אחד אישית ובטח לא את הספסל של אשדוד. יש לי חברים טובים באשדוד ואין שום סיבה שאקלל אותם. יש לי הרבה כבוד והערכה למועדון הזה".

המאמן התייחס גם ליכולת במשחק ואמר: "ברבע השעה הראשונה לא נראנו טוב, לא הופענו למשחק, ממש כמו בשבוע שעבר נגד נתניה. אבל אחר כך התאפסנו על עצמינו והיינו עדיפים, שיחקנו התקפי כמו שאני שואף, הגענו למצבים ואני גאה מאוד בסגל שלי".

בתוך כך, כעבור עשר דקות מפתיחת המשחק נפצע סולומון דניאל מהתקלות בשחקן היריבה, מה שהוביל לחילוף כפוי בשלב מוקדם. חבריו לקבוצה מספרים כי הוא סובל מכאבים באזור המפשעה אך ההערכות הן כי לא מדובר בפציעה חמורה והוא צפוי לעבור בדיקות בימים הקרובים.