הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פלומן סיכם בחדרה. המכשול: שחרור דומבייה

הקשר מחוף השנהב לא מצא קבוצה. חיסורים לקורצקי מול י-ם

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  19.09.21 - 14:17
תחילת כתבה

בהפועל חדרה טרם סיימו את השלמת הסגל, לאחר שעסקת צירופו של לירן רוטמן מבית"ר ירושלים ירדה מן הפרק. כעת: מי שמסומן כמטרת הרכש המרכזית הוא פרדי פלומן שנחשב לשחקן חופשי. כמן כן, שורת נעדרים למנחם קורצקי הערב (19:00) מול הפועל ירושלים.

התנאים מולו הקיצוני שכיכב בחדרה בעונת 2018/19 סוכמו עקרונית. אך בכדי לצרפו, במועדון מנסים להתיר את חוזהו של סאקו דומבייה שלא הצליח למצוא קבוצה בליגה הלאומית. בקבוצה ינסו להסדיר את הנושא בהקדם בכדי להחזיר את הצרפתי.

בתוך כך, חדרה תפגוש הערב את הפועל ירושלים ותחפש ניצחון ליגה ראשון לעונת 2021/22. מנחם קורצקי יאלץ להסתדר ללא מקסים פלקושצ'נקו שטרם החלים מפציעה, מנשה זלקה ששב היום לאימונים לאחר שהחלים מנגיף הקורונה ועומר פדידה שימשיך להיעדר.

מסתמן כי המאמן ימשיך במערך שלושת הבלמים בו השתמש בשני המשחקים הראשונים של העונה וייתן עדיפות בחוד לשובל גוזלן, שהצטיין במשחק החוץ נגד הפועל ב"ש עם שער ובישול. גם אביאל בן חמו שכבש שער בכורה בליגת העל ימשיך לקבל קרדיט.

הרכב משוער: רובי לבקוביץ'; דיא לבאבידי, עומר דנינו (גלעד אברמוב), ג'ונתן סיסה, עידו לוי, איבליו מרקוב (דולב אזרואל); מוחמד אוסמן, תמיר גלזר; גוסטבו מרמינטיני, אביאל בן חמו ושובל גוזלן.