הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רכש בדרך? מכבי חיפה בדקה אפשרות לצרף את עומרי אלטמן

לאחר סגירת חלון ההעברות, הירוקים מחפשים להחתים את השחקן החופשי ששיחק בשנתיים האחרונות בהפועל ת"א. המכשול: רשת הביטחון, מאמץ לשחרורם של טוואטחה וישראלי

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  19.09.21 - 17:54

חלון ההעברות כבר נסגר, אבל מכבי חיפה עדיין מנסה לצרף לשורותיה שחקן שיוכל לשדרג אותה מאוד - עומרי אלטמן. הירוקים בדקו אפשרות לצרף את הקשר שסיים חוזה בהפועל תל אביב ונחשב כעת לשחקן חופשי.

עם זאת, מכבי חיפה תיאלץ לבדוק את האפשרות לצרף את אלטמן מול המנהלת. הסיבה - בשל הקורונה, המועדונים התחייבו ששכר השחקנים שלהם יהיה נמוך ב-20 אחוזים מהשכר שחולק בשנה שלפני הקורונה. נוכח העובדה שהאלופה צירפה שחקנים רבים בחלון בשכר לא נמוך, עליה לפנות מן התקציב על מנת לאפשר מהלך שכזה.

עם או בלי קשר, בקבוצה עושים מאמצים גדולים להיפרד מטאלב טוואטחה ואיתמר ישראלי. המגן והשוער אינם בתכניות, אבל עוד לא מצאו קבוצה חדשה. שחרורם, מן הסתם, יוכל לסייע גם בהחתמתו של אלטמן בקבוצה.

אלטמן בן ה-27 הוא, נכון לעכשיו, שחקן חופשי - ועדיין מחפש קבוצה שתקלוט אותו. בקיץ, הוא עזב את הפועל תל אביב לאחר ששיחק בשורותיה ארבע עונות בשתי קדנציות שונות. הקשר ההתקפי, שגדל בשורות האדומים, עבר בגיל נוער ליריבה העירונית מכבי - ובשנת 2011 אך הוחתם בשורותיה של פולהאם, כשהיה בן 17.

אחרי שנתיים, הוא כבר חזר למכבי, ורשם 11 הופעות ליגה בעונת 2013/14. עונה לאחר מכן הושאל להפועל פתח תקווה מהליגה הלאומית, וב-2015 חזר להפועל תל אביב. לאחר שהקבוצה ירדה ליגה בסוף עונת 2016/17, אלטמן נמכר לפנאתינייקוס היוונית - שם לא הרבה לשחק, והקשר חזר בפעם השלישית למתחם חודורוב, כולל פעם בה הוביל את האדומים לפלייאוף העליון בעונת 2019/20, עם 11 שערים וארבעה בישולים.

בעונה שעברה, היה שחקן המפתח של האדומים ואף שימש כקפטן - כולל שער בגמר גביע המדינה נגד מכבי תל אביב. אם אכן יגיע לחיפה, זו תהיה הקבוצה הרביעית בקריירת הבוגרים שלו.