הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דאגה בק"ש: "לא בעטנו בעיטה אחת למסגרת"

אכזבה במועדון מהיכולת. חשש לקרע אצל מורגן, שייבדק

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.09.21 - 08:22
תחילת כתבה

הפועל קריית שמונה הפסידה אמש (ראשון) 1:0 להפועל חיפה משער בדקה ה-84, ועמיר נוסבאום פותח את הקדנציה שלו בליגת העל עם נקודה אחת בלבד מתוך תשע אפשריות. מעבר להפסד, במועדון מודאגים מהיכולת: "לא בעטנו בעיטה אחת למסגרת, זה אומר הכל".

נוסבאום, שחסר את מורגן פרייר (הרחקה), מוחמד שכר וסמואל בראון (פציעות) החליט לעלות במערך הכולל שלושה בלמים. גיא מזרחי ערך בכורה בקבוצה ואיתמר שבירו רשם בכורה בהרכב. ההחלטה הזו לא סייעה לצפוניים, שכן הפועל חיפה איימה על השער 17 פעמים לעומת ק"ש שסיימה עם שלושה איומים. גם בהחזקת כדור, מאבקי קרקע וכדרורים היה למקומיים יתרון ברור.

המאמן המפסיד סיכם: "בהחלט הפסד כואב בדקה ה-84 לקבל גול כזה, אחרי שבסה"כ לא היה משחק גדול שלנו. נתנו פייט גדול. אין לנו ברירה אחרת, צריכים כבר באימון הקרוב להרים את השחקנים ולהתכונן למשחק הבא".

לרשימת הפצועים הצטרף זיו מורגן, שהוחלף בשל פגיעה בשריר הירך האחורי והוא ייבדק עם חשד לקרע. המגן רק התאושש מפציעה ובמועדון מקווים כי לא מדובר במשהו חמור שיוביל להיעדרות ממושכת. לפני שהוחלף, מורגן פצע שלא במתכוון את בן והבה, בלמה של הפועל חיפה, שכתוצאה מכך פונה לביה"ח והתגלה כי הוא סובל משבר בחניכיים. מורגן מיהר להתקשר ולהתנצל בפני והבה.