הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רוטציה ב-11 של ב"ש: גלזר יפתח בגמר גביע הטוטו

גם סולומון וספורי בתמונת ההרכב, ויטור ויחזקאל ייעדרו. יוספי מונה לקפטן השני. רוני לוי: "צריכים לבוא במיטבנו ומאמינים שאפשר לעשות את זה ולזכות"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  21.09.21 - 17:32

להפועל באר שבע מחכים שני משחקי ליגה הכי קשים שיש בטרנר מול מכבי ת"א ובסמי עופר מול מכבי חיפה, אבל הסגל שבנה העונה רוני לוי מספיק איכותי כדי לזכות להניף מחר (רביעי) את התואר הראשון של העונה, גביע הטוטו כשב"ש תפגוש את מכבי חיפה.

"כמו בכל משחק, גם למשחק הזה אנחנו מתייחסים ברצינות ומדובר בגמר", אמר המאמן רוני לוי והוסיף: "גם פה לגמר גביע הטוטו נגיע במלוא הריכוז ומלוא הרצינות. אנחנו צריכים לבוא במיטבנו ומאמינים שנעשה את העבודה". תומר יוספי התייחס גם הוא לקרב הקרוב מול מכבי חיפה: "יש לנו מטרה אחת והיא לקחת גביע, המשחק הזה חשוב לנו להמשך הדרך ואנחנו רוצים לשמח את הקהל הזה".

לוי לא מתכוון לסכן את מיגל ויטור שסובל מרגישות בשריר והוא לא יפתח ואף ייתכן כי לא ייכלל בסגל. לא מן הנמנע שעמרי גלזר יפתח מול הקבוצה אותה בחר לעזוב ברגע האחרון. אביב סולומון עשוי לקבל קרדיט בעמדת המגן השמאלי. איאד אבו עוביד או מריאנו בריירו יפתחו לצד חאתם עבד אלחמיד כשתומר יוספי יפתח בקישור ויענוד את סרט הקפטן.

במשחק האחרון שויטור הוחלף, שחקן הבית ענד את הסרט עד החלפתו ולאחר מכן העביר אותו למריאנו בריירו. "זכייה בגביע הטוטו תוסיף ביטחון בליגה", אמרו בב"ש והזכירו שהם עדיין בטבלה מעל שתי המועמדות המובילות לזכייה באליפות.

ההתלבטות של רוני לוי היא עם מי לפתוח כחלוץ. ניקיטה רוקאביצה לא כשיר ליותר מ-25 דקות במשחק, איתי שכטר בגילו לא מסוגל לפתוח בכל משחק ושגיב יחזקאל יחזור לסגל רק אחרי פגרת הנבחרת. אחת האפשרויות היא שיוג'ין אנסה יפתח כחלוץ בעוד דנילו אספרייה ורמזי ספורי או תומר יוספי ישחקו באגפים. במועדון משוכנעים שהקולומביאני שלא מרשים עד כה ייכנס לכושר בתקופה הקרובה ויוכיח שבמועדון עשו עסקה טובה.