הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דאגה בחדרה: מרמנטיני בספק למשחק בנתניה

גם דנינו פצוע ועשוי לא לשחק. הוחלפה הביתיות עם אשדוד

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  22.09.21 - 16:55
תחילת כתבה

הפועל חדרה נערכת למשחק ביום ראשון נגד מכבי נתניה, משחק אותו מכנים במועדון "דרבי השרון". הבלם עומר דנינו ספג מכה חזקה בקרסול ואינו מתאמן עם הקבוצה. הוא נמצא בספק למשחק. מלבד דנינו, גם גוסטבו מרמינטיני סוחב פציעה מהמשחק נגד הפועל ירושלים, וסובל מכאבים בברכו, מה שמציב גם אותו בספק למשחק נגד נתניה.

בתוך כך, בקרב אוהדי המועדון נוצר כעס בשל העובדה שהשחקנים לא הודו להם בסיום המשחק נגד הפועל ירושלים והם הופתעו לקבל הודעה אישית מהשוער, עדי טבצ'ניק שהתנצל בשם חבריו: "אוהדים יקרים חג שמח לכולם! יצא לי לראות במקרה מה רשמו פה על האכזבה מהמשחק האחרון ובעיקר שלא הלכנו עד הקהל בשביל להודות לכם בסוף המשחק. בשני המקרים אנחנו השחקנים לוקחים אחריות. על הדברים שנעשים מבחינה מקצועית אנחנו עובדים יום יום בעזרת הצוות המעולה שיש לנו, השחקנים שמחויבים למועדון וכל המעטפת הכללית של אנשי המועדון על מנת להשתפר ולהיות טובים יותר ולנצח כמה שיותר.

לגבי העניין של הקהל בסוף המשחק, כולנו זוכרים איזו הרגשה רעה וריקנית הרגשנו כששיחקנו קצת יותר משנה ללא קהל, ושאתם הייתם מחויבים לראות בבית את המשחק רחוק מהעין ורחוק מהלב, וכל אוהד ואוהד שמגיע לאיצטדיון כל משחק ממלא אותנו באנרגיות וכוחות, גם אלה שמעודדים מרחוק חשובים לנו כמובן. בסוף המשחק בגלל האמוציות והאכזבה מהתוצאה והדרך שבה נראנו ירדנו לחדר ההלבשה במהרה, לא הייתה שום כוונת זדון או משהו מופנה נגד הקהל. בכל תוצאה אנחנו מודים לכם שאתם מגיעים ומגיע לכם שנבוא עד אליכם להודות לכם שאתם במגרש איתנו. מאחל לנו שהעונה הזאת בעזרת השם תמשיכו להגיע למשחקים ולחזק אותנו ולהיות איתנו ביחד במסע המדהים הזה שנקרא עונת כדורגל בליגת העל, ומאחל לנו שנשמח ונחגוג ביחד במגרש כמה שיותר אחרי כל משחק!".

הבוקר דאג המעסה, יקיר "סופגי" סבח להביא למתחם האימונים את ארבעת המינים ואנשי הצוות והשחקנים התכבדו לברך לכבוד חג הסוכות.

בתוך כך, הוחלפה הביתיות בין הפועל חדרה ומ.ס. אשדוד בשל שזרוע שיתקיים באצטדיון נתניה. בעקבות זאת, במשחק ביניהן במסגרת המחזור החמישי של ליגת העל (3 באוקטובר, 19:00), הקבוצה הביתית תהיה מ.ס. אשדוד והאורחת תהיה הפועל חדרה  באצטדיון הי"א באשדוד.