הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"הצליח בכל מקום": דוניס לנבחרת יוון?

אקס מכבי ת"א מועמד גם לאריס: "הוא הפתרון הטוב ביותר"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.09.21 - 14:44
תחילת כתבה

גאורגיוס דוניס זוכר בוודאי לאוהדי הכדורגל הישראלי ובפרט לאוהדי מכבי ת"א, כאחד הפארסות הגדולות בכדורגל שלנו בשנים האחרונות. אפשר אולי לדון בנוגע לנסיבות שהובילו לכשלונו כמאמן הצהובים, אבל בשורה התחתונה, היווני שהגיע אחרי ולדימיר איביץ' וקיבל קבוצה כמעט בלתי מנוצחת, פוטר מתפקידו כבר בחודש דצמבר האחרון, אחרי 1 מחזורים בלבד.

מאז, הספיק המאמן בן ה-52 לעבור מספר חודשים בליגת העל הסעודית, אבל נראה שאין צורך לדאוג לדוניס. על פי הדיווחים מהמדינה ביממה האחרונה, היווני מועמד מוביל לקבל את תפקיד מאמן אריס סלוניקי, ולא פחות מעניין, מועמד מוביל ואף פופולארי מאוד לאמן את נבחרת יוון.

על פי התקשורת היוונית, למאמן הנבחרת הנוכחי, ג'ון ואן טסחיפ, יש סיכוי נמוך מאוד להמשיך כמאמן הנבחרת בסיום קמפיין המוקדמות הנוכחי, בו אגב היוונים עדיין לא איבדו סיכוי. חוזהו של ואן טסחיפ נגמר בנובמבר, וביוון כבר מתחילים לחשוב על המועמד הבא.

על פי התקשורת המקומית, "דוניס הוא הפיתרון המועמד הטוב ביותר לתפקיד. הוא אחד המאמנים הטובים במדינה ומקובל על אוהדי כל הקבוצות. הוא עבד ברוב הקבוצות הגדולות, הצליח בכל מקום שהיה בו, יודע לבנות קבוצות טובות ומשרה אווירה טובה בכל מקום שהוא עובד בו. הוא ה'חבילה השלמה' שצריך במאמן".