הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"חשוב לי לנצח בכל תחרות, גאה להיות בב"ש"

שכטר שוחח ארוכות עם מיכה וסיכם. מה ההסבר לדמעות הקשר?

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  23.09.21 - 06:40

תחושת תסכול גדולה בהפועל באר שבע אחרי ההפסד אתמול (רביעי) בגמר גביע הטוטו למכבי חיפה בדו קרב בעיטות עונשין מ-11 מטרים. מי שלקח בצורה הקשה ביותר את ההפסד הוא דור מיכה שמירר בבכי עם שריקת הסיום. הראשונים לנחם אותו מצד השחקנים היו איתי שכטר, אריאל הרוש ורועי גורדנה ובצוות המקצועי רוני לוי ואליניב ברדה שאמר לו: "זה רק משחק. לא חיים ומוות".

ברדה, שעבר תקופה בריאותית לא פשוטה, ניסה לשים את החמצת הפנדל של מיכה בפרופורציות: "דור עוד יביא ניצחונות ונקודות חשובות להפועל ב"ש. השחקנים הכי גדולים בעולם החמיצו פנדלים". במועדון טענו כי מיכה רצה להקדיש את השער לקהל שתומך בו, לאביו שחגג שלשום יום הולדת וכן ליהנות ממתנה אישית לרגל חתונתו בעוד שבועיים - ולכן לקח כל כך קשה את החמצת הפנדל.

שכטר סיכם את הערב העגום בחשבון האינסטגרם שלו: "אנחנו אחרי הפסד כואב, ולהיות על הדשא עם חבר שהחמיץ פנדל גורלי ומרגיש כאב עצום זו הרגשה נוראית. אין רגע נכון יותר מלהזכיר לו את המשפחתיות והתמיכה שיש במקום הזה, במיוחד ברגעים שכאלה, ולהזכיר לו שזה לא סוף העולם. זאת גם הזדמנות טובה להגיד שוב אחרי שאמרתי זאת מספר פעמים - אני שמח וגאה להיות בהפועל ב"ש! מי שמכיר אותי יודע כמה חשוב לי לנצח בכל תחרות ובכל מקום. הפנים קדימה לשבת".

בצד של חצי הכוס המלאה, ב"ש שיחקה טוב, הובילה ויכולה הייתה להבקיע שערים נוספים. למשחק הליגה מול מכבי תל אביב, לוי כבר מתכנן לבצע שינויים. אריאל הרוש ישוב לשער, בעוד שמיכה, שכטר, הלדר לופז ומיגל ויטור יחזרו גם הם להרכב.

מבחינה כלכלית ב"ש קיבלה על ההפסד בגמר ועל ההשתתפות במפעל כ-650 אלף שקלים. טרנר יהיה מלא בשבת והקופות לא צפויות להיפתח מלבד איסוף כרטיסים. שגיב יחזקאל ואיתן טיבי ימשיכו להיעדר בגלל פציעות.