הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ישוב לרוטציה? הקאמבק המפתיע של טאלב טוואטחה

מהשינוי בגישה ועד השיחה עם בכר. כך "התבשלה" החזרה להרכב

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  23.09.21 - 06:51

עוד לפני הניצחון של מכבי חיפה מול הפועל ב"ש והזכיה אמש (רביעי) בגביע הטוטו, רבות דובר על הרוטציה שיבצע ברק בכר בהרכב הירוקים. המערך לא היה ברור, ההתלבטויות היו רבות והמחליפים כבר החלו להתחמם מבעוד מועד - אלא שגם אחרון הציניקנים לא חשב שמי שיהיה "פרצופה" של הרוטציה, יהיה לא אחר מאשר טאלב טוואטחה.

ואז, דקות ספורות לפני השעה 19:00, הגיעה הבשורה לאוהדים הירוקים: בכר שלף "אס" מהשרוול ונתן את הבמה למגן, שעלה להופעת בכורה מפתיעה מאז חודש פברואר. בעצם, כבר בעונה שעברה טוואטחה "נמחק" ע"י הצוות המקצועי בגלל יכולת חלשה וגישה לא טובה לטענתם, כולל עבירת משמעת אחת, אך העונה מספרים בחיפה שטוואטחה השתנה.

בקבוצה נאמר שהוא מקדים לאימונים, מתאמן בצורה טובה, לא מבקר את העובדה שאינו נמצא בתכניות ונראה כמי שממתין להזדמנות על כר הדשא. ערב המשחק, פנה בכר לטוואטחה וסיפר לו כי ההשקעה שלו לא נעלמה מעיניו וברצונו להעניק לו הזדמנות. וכך, טוואטחה עלה לשחק לאחר המתנה ארוכה. זאת לא הייתה הופעה גדולה שלו, אך הוא בהחלט השקיע ונראה כמי שרוצה בהצלחת הקבוצה.

כזכור, במכבי חיפה ניסו להתיר את חוזהו בקיץ האחרון. בני סכנין גיששה אצלו והוא אף קיבל הצעה מאוסטרליה - אבל העדיף להישאר בכרמל. כעת, הוא צפוי לשוב לרוטציה של בכר.