הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קלינגר: "המטרה - להמשיך להדבק לצמרת"

הפועל ת"א תפגוש את הפועל חיפה ללא גוטליב. התלבטות בהתקפה

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  24.09.21 - 13:35
תחילת כתבה

אחרי ימים סוערים סביב סאגת בכרטיס האדום של אדי גוטליב, בהפועל ת"א רוצים להמשיך במומנטום החיובי גם מול הפועל חיפה מחר (שבת) בבלומפילד במסגרת המחזור הרביעי בליגת העל. אחרי שלושה מחזורים, האדומים עדיין ללא הפסד ובחודורוב סיפרו: "שנים לא הייתה כזו פתיחה טובה ואנחנו רק רוצים שהיא תימשך".

גוטליב, כידוע, מורחק ויעדר וסיאנדה קולו יחליף אותו לצידו של מוחמד טראורה. בן ביטון ימשיך בעמדת המגן הימני ודורון ליידנר בשמאל. דן איינבינדר ושי אליאס ימשיכו כמובן במרכז השדה, כמו גם עידן ורד כשבקבוצה בטוחים שהשער הראשון שלו באדום יגיע בקרוב.  בחוד יש התלבטות בין לוסיו לבין יואב תומר, שכבש צמד מול ק"ש.

המאמן ניר קלינגר סיפר לקראת הפועל חיפה: "אין ספק שבתחילת השבוע היה לנו הרבה תסכול, זה היה שבוע מאוד אמוציונאלי ומאכזב מבחינת ההתנהלות של כל הגורמים סביב האדום של גוטליב, אבל אני מרוצה שהצלחנו לצאת מההפרעות האלה. היה שבוע אימונים טוב, מחויב ומאורגן. מתכוננים ליריבה קשה".

עוד מקלינגר: "על אף ההרחקות והפציעות אני מאמין בסגל שלנו. המטרה שלנו להמשיך להידבק למעלה, להיות בחלק העליון של הטבלה, להיות קבוצה שמייצרת מצבים, מבקיעה אבל גם יודעת להתגונן".

הרכב משוער: ארנסט שטקוס, בן ביטון, סיאנדה קולו, מוחמד טראורה, דורון ליידנר, דן איינבינדר, שי אליאס, עידן ורד, פארלי רוסה, אושר דוידה, לוסיו (יואב תומר).