הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"פריצה מקצוען אמיתי, הוא הגיע רעב למכבי"

מקורב לעסקה: "זה שהוא הגיע מהליגות הבכירות באירופה לא מזיז לו". במכבי ת"א מרוצים מהחלוץ הקרואטי: "הוא מוסיף לנו עוצמות ברחבה ומביא את המספרים החסרים"

תומר לוי
תומר לוי  25.09.21 - 11:20

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

שביעות הרצון במכבי תל אביב מסטיפה פריצה היא גדולה מאוד, אבל לא מפתיעה. גורם המקורב לעסקה אמר: "הדבר היחיד שאולי מפתיע אותי זאת ההתאקלמות המהירה שלו במכבי. הוא הגיע מאוד רעב, מקצוען אמיתי שרוצה להצליח. זה שהוא שיחק בליגות הבכירות באירופה והגיע למכבי תל אביב לא מזיז לו".

  • שבת, 20:30, ישיר ב-5SPORT: הפועל באר שבע מול מכבי תל אביב

השחקנים בקבוצה מספרים על שחקן שמשקיע את כל כולו באימונים ושבמשחקים הפנימיים קשה מאוד לעצור אותו בתוך הרחבה. הם מספרים על שחקן מגוון מאוד שמבקיע בראש ובשתי הרגליים. בצוות המקצועי של מכבי מרוצים מאוד: "ידענו מה נקבל ממנו ואנחנו רואים את זה כל משחק. הוא מוסיף לנו עוצמות ברחבה, מתאים למשחק האגפים ומביא את המספרים שהיו חסרים לנו".

במכבי הוסיפו שברגע שמאבדים שחקנים כמו יונתן כהן, דור פרץ ועומר אצילי, צריך לחשוב מאיפה להחזיר את המספרים שאבדו. החלוץ הקרואטי אמור לכסות לפחות חלק מזה. גם עבור גבי קניקובסקי המטרה היא מספר דו ספרתי של שערים אבל לא רק. "הוא עושה תנועה ברחבה שמזיזה איתו בלמים ומגינים ומאפשרת כניסה חופשית לשחקנים אחרים. הוא מבשל ויבשל לא מעט".

נראה שמבחינת מכבי תל אביב גבי קניקובסקי הוא בינגו רציני, כשגם הקהל מאוד אוהב אותו. גם הוא וגם סטיפה פריצה ינסו לעבור הערב (שבת, 20:30, שידור ישיר ב-5SPORT) מבחן רציני כשמכבי תל אביב תתארח אצל הפועל באר שבע באיצטדיון טרנר במסגרת המחזור הרביעי של ליגת העל.