הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אריה: "האמנו לשקרים שאנחנו טובים יותר"

מאמן הפועל ירושלים אחרי ה-0:0. מימר: "קשה להכריע מול קבוצות שמסתגרות"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.09.21 - 20:29
תחילת כתבה

הפועל ירושלים סיימה הערב (שבת) עוד משחק ללא שער זכות, ב-0:0 המאכזב בבית נגד בני סכנין. 360 דקות עם 0 שערים מאז שהקבוצה חזרה לליגת העל, והאדומים נראים לאט לאט יותר מיואשים.

זיו אריה נשאל אם הוא מרוצה מזה שהוא שוב לא ספג, או מאוכזב מזה שהקבוצה שלו שוב לא כבשה: "גם וגם, רוצה לנצח. עוד יחשבו שאני נהנה פה מ-0:0, המציאות היא שאנחנו קבוצה צעירה עם הרבה שחקנים שאנחנו מאמינים בהם. הם הוכיחו בגביע הטוטו, אבל זה לא מדד. היינו בדרבי בתצוגה נוראית, האמנו לשקרים שאנחנו טובים יותר ומגיע סליחה לקהל. אבל ב-3 המשחקים האחרים התגוננו טוב והגענו למספיק מצבים להבקיע. בכל מקרה אני לא מרוצה, צריכים להבקיע ולייצר יותר מצבים".

המאמן המשיך על הבעיות בהתקפה: "אנחנו עובדים בדרך שלנו, מנסים לשפר את המשחק שלנו בשליש הקדמי ולייצר יותר מצבים. 5-6 מצבים טובים זה מספיק לקבוצה כמו שלנו. ייכנס או לא? יש לי בעיות אחרות לטפל בהן. חווינו מספיק ליגה לאומית. זה לא קל עם תקציב לא גבוה ועם שחקני בית שאנחנו מאמינים בהם. נצטרך סבלנות ולהמשיך ולקוות שהניצחונות יבואו. יש לנו 3 משחקים 'קלים' מאוד מול מכבי תל אביב, מכבי חיפה והפועל באר שבע (אמר בצחוק). ננסה לשחק כדורגל גם בבלומפילד. לא מעיפים ולא מתפללים שייגמר בפוקס. ההבדל בין 3 האחרות, הן עמוקות יותר, אבל אם השחקנים שלנו רוצים להתמודד בליגת העל הם יצטרכו לעשות את זה".

המאמן בצד השני, שרון מימר, סיכם גם הוא: "יש דברים טובים מהמשחק ויש פחות. מי שרוצה לזלזל בירושלים טועה, זו ליגה חזקה. לא היינו חדים בהתקפה, הגענו ל-3-4 מצבים טובים ויכולנו להכריע. מצד שני יכולנו להיעקץ ממתפרצות. רצינו 3 נקודות, נמשיך בדרך שלנו ונתקן במשחק הבא. הנענו כדור בחצי הראשון והגענו לשני מצבים טובים מאוד. לא הבקענו וזה יכול היה לשנות את המשחק. אני חושב שהיינו צריכים להיות עם יותר נקודות עכשיו. אם אנחנו רוצים להיות בחלק העליון, צריכים לנצח משחקים כאלה. קשה להכריע משחקים מול קבוצות שמסתגרות".