הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

צפו: מיכה נפצע, אוהדי מכבי ת"א הריעו לו

הקשר הוחלף, חשש בב"ש שקרע את הירך האחורי וייעדר כחודש

מוטי פשכצקי ותומר לוי  25.09.21 - 20:53
תחילת כתבה

דור מיכה נפצע היום (שבת) במשחק בין הפועל באר שבע למכבי תל אביב באצטדיון טרנר. הקשר הרגיש את שריר הירך האחורי, לא היה יכול להמשיך ובדקה ה-32 הוחלף על ידי רמזי ספורי.

הפציעה הגיעה לאחר ששלשום הוא לא התאמן וגם היום הרגיש כאבים, אבל דרש לעלות לשחק מול קבוצת נעוריו. כשהוא הוחלף, מיכה קיבל מחיאות כפיים מהצד של אוהדי היריבה, האקסית שלו, אך זה לא עזר לו וכשהגיע לספסל ב"ש טען לכאבים בירך האחורי.

כמובן שמיכה יעבור בדיקות וצילומים לאבחון מדוייק של הפציעה, אך כרגע בהפועל ב"ש חוששים כי מדובר בקרע בשריר הירך האחורי. אם אכן בכך מדובר, מיכה עשוי להיעדר כחודש מהמגרשים.

מוקדם יותר, נרשמה מכה כפולה, גם למכבי ת"א וגם לנבחרת ישראל. הצהובים נאלצו לעשות חילוף מוקדם במשחק המרכזי של המחזור הרביעי, כשעידן נחמיאס נפצע והיה צריך לרדת מהדשא כבר בדקה ה-18. הבלם לא היה יכול להמשיך בעקבות חבלה בכתף, והוא הוחלף על ידי מתן בלטקסה.

כמו כן, כפי שפרסמנו כאן בערוץ הספורט, נחמיאס אמור היה לשוב למדים הלאומיים בשל העובדה כי חאתם עבד אלחמיד מוצהב, וכן אוראל דגני ואיתן טיבי פצועים, וייתכן שהוא היה גם אמור אף לפתוח במשחק הקרוב של הנבחרת במוקדמות המונדיאל מול סקוטלנד. כרגע, הוא ככל הנראה ייעדר מהנסיעה.