הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"מכבי הגיעה מנופחת": ברקוביץ' מנתח

הקוסם ביקר את מחזיקת הגביע ("חלשה, קובאס היה לפני שבוע שחקן פרמייר-ליג ואמש שחקן ליגה לאומית"), והוריד את ב"ש לקרקע ("ניצחון גדול, אבל עדיין לא קבוצה לאליפות"). צפו בדיון

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.09.21 - 11:22
תחילת כתבה

אחרי הניצחון על מכבי חיפה, אין אדם אחד בכדורגל הישראלי שלא הרגיש שמכבי ת"א הגיעה לעונה - אבל את הפועל ב"ש זה לא כל כך הרשים. הדרומיים, בתצוגת תכלית, הנחילו אמש (שבת) לצהובים 2:0 בטרנר. רגע אחרי, אייל ברקוביץ' וחבריו ל"שער השבת" ניתחו את הניצחון של האדומים.

"נוק אאוט? אני לא רואה בזה ככה", פתח הקוסם את דבריו. "ראינו היום איך מכבי תל אביב מגיעה מנופחת וחושבת שהשמש זורחת להם... ב"ש לא סיפקה משחק גדול, אבל ניצחה את מכבי תל אביב שהייתה חלשה".

יש בעיה בכדורגל הישראלי, קשה לראות פה גולים", המשיך ברקו. "עד שרואים גולים, יוצאת הנשמה. אתמול ראיתי ליגה לאומית, תיקו מאופס, עוד תיקו מאופס, 0:1 קטן, יש פה בעיה בהבקעת שערים. אני לא רוצה להאשים את המאמנים, אבל יש בעיה בשליש האחרון, בקבלת ההחלטות של השחקן הישראלי".

וחזרה להפסד של מכבי ת"א לב"ש: "ניצחון גדול, אך עם זאת - מכבי תל אביב שלטה ללא עוררין בחצי הראשון. בשביל לקחת אליפות, הפועל באר שבע חייבת יותר ליזום. זו לא כזו קבוצה גדולה, יש לה שחקנים מעולים, אבל אני עוד לא רואה קבוצה שהולכת לאליפות".

"לפני שבוע התלהבנו ממכבי תל אביב", המשיך. "אמרנו שקובאס שחקן פרימייר-ליג, אבל היום ראיתי אותו כשחקן ליגה לאומית. אני לא מתלהב לפי משחק אחד, במחזור הרביעי אני לא קוטל ולא מכתיר. אם יש לב"ש סיכוי לאליפות העונה? יש להם, אבל אני רוצה לראות המשכיות".

עם כל הכבוד, ברקוביץ' הבהיר בסיום, מי לדעתו אחראי למה שקורה בהפועל ב"ש: "דיברו על רוני לוי, אבל אני חושב שבלי אלונה ואלי ברקת אין להפועל ב"ש מה להציע. ראיתי את רוני לוי לפני שנה בלי השחקנים והכסף הגדול, והפועל ב"ש לא הייתה דומה לכלום. הפועל ב"ש הגיעה עם הכסף שלה ושל אלי ברקת, עשתה רכש יוצא מן הכלל. את הפערים שהיו בין ב"ש למכבי ת"א ומכבי חיפה אי אפשר לצמצם בלי ההשקעה של הבעלים. כל מה שקורה בהפועל ב"ש זה אלונה ואלי ברקת. ב"ש לא קבוצה כל כך גדולה, יש לה שחקנים מעולים, אבל אני עוד לא רואה קבוצה שהולכת לאליפות".