הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מכבי ת"א הודיעה: נחמיאס פרק את עצם הבריח

יעדר מספר שבועות. במועדון טענו: "אלמוג לא דחף את שילוח"

תומר לוי
תומר לוי  26.09.21 - 17:33
תחילת כתבה

אכזבה עצומה במכבי תל אביב אחרי ההפסד מול הפועל באר שבע. הצהובים ספגו אתמול (שבת) 2:0 בטרנר, ההפסד השני שלהם העונה והם כעת עם 4 נקודות בלבד מ-12 אפשריות, מאזן לא מבטיח במיוחד.

אם לא די בכך, הצהובים הודיעו שעידן נחמיאס, שנפצע במחצית הראשונה והוחלף בשלב מוקדם, פרק את עצם הבריח וייעדר בשבועות הקרובים. כתוצאה מכך, נחמיאס גם ייעדר מחלון הנבחרת ולא ייצא לסקוטלנד ב-4.10.

שחקנים בקבוצה אמרו אחרי שריקת הסיום: "לא הגענו למשחק מהדקה הראשונה, נפלנו בכל אספקט של נחישות ואגרסיביות, כולם כולל כולם. אפשר היה לחשוב שהם נחו שבוע ואנחנו שיחקנו ברביעי". חלק מהזרים גם כן ספגו ביקורת: "הכתירו פה את פריצה וקובאס כדבר הבא. אבל א"ב של כדורגל, אגרסיביות ומלחמה, השארנו בבית".

שני שחקנים מדאיגים כעת את המועדון, כל אחד מסיבה אחרת. הראשון הוא אילון אלמוג, שעלה מהספסל ואחרי זמן קצר מאוד ספג כרטיס אדום על דחיפה של השופט אביעד שילוח. במועדון כעת יש דילמה בנוגע לשחקן: "השופט החמיר איתו, אולי לא היה צריך לגעת בו, אבל הוא לא באמת דחף אותו". החשש הוא שאלמוג יעמוד לדין משמעתי, מה שעשוי להיות הרחקה למספר משחקים. השני שמדאיג את הצוות הוא עידן נחמיאס, לגביו קיים חשש בעקבות הפציעה בכתף שלו, שקובעה. במועדון מפחדים שמדובר בשבר בעצם הבריח או פריקה של הכתף.

באופן כללי האווירה במכבי ת"א לחוצה, בעיקר לנוכח התוצאות בארבעת המחזורים הראשונים. שחקן בקבוצה הוסיף: "החגיגות היו מוקדמות מדי. בשורה התחתונה, אנחנו עם ניצחון אחד מארבעה משחקי ליגה ו-4 נקודות בלבד. כדאי שנתאפס ומהר".