הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הצד של הפועל: למה ויתרו על אלטמן?

הפגישה בשנה שעברה, ההעדפה של שלומי אזולאי הקשר על פניו מה הייתה ההתפשרות מצד השחקן. אחרי פוסט הפרידה הכואב, הקבוצה מספקת את הצד שלה לעזיבה. הסיפור מבפנים

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  26.09.21 - 12:56

תגיות: עמרי אלטמן

אחרי תקופה סוערת ואי ודאות מתמשך, עומרי אלטמן שם סוף לסאגה. קפטן הפועל ת"א בעונה שעברה נפרד באופן רשמי מהקהל אליו הוא כל כך מחובר, ואף חשף את ההקרבה שהיה מוכן לעשות למען המועדון: "הייתה הצעה אחת על השולחן שבה הוצע לי שכר נמוך משהרווחתי בשנתיים האחרונות וגם ההצעה הזו לא הייתה בתוקף לאחר ימים ספורים. הסכמתי לשחק ללא שכר בעונה הקרובה ולקבל את הכסף רק כשיתפנה מקום בתקציב, וגם במקרה הזה נעניתי בשלילה".

בהפועל ת"א נפרדו מעומרי אלטמן, וגורמים במועדון האדום ניסו להסביר את הצד שלהם לפרידה מהחלוץ. "עמרי אלטמן קיבל בתחילת העונה שעברה, כשידענו שהוא בשנת חוזה, הצעה יפה מאוד מאיתנו", סיפרו בהפועל ת"א, הצענו לו חוזה ל-3 שנים בשכר של 220 אלף יורו לעונה והוא לא הסכים. עמרי ביקש יותר לעונה, ולכן זה נפל אז".

"בקיץ כשבנינו את הקבוצה הבנו שמבחינה מקצועית, זה או עומרי אלטמן או שלומי אזולאי, ולאחר שהנושא של אלטמן התמהמה, שלומי אזולאי הוחתם", הוסיף אותו גורם בהפועל ת"א, "מרגע ששלומי אזולאי הוחתם והסגל נבנה, היה ברור לצוות המקצועי, שאין מקום בסגל לעמרי אלטמן. אנחנו לא מכבי ת"א ומכבי חיפה שיש סגל רחב ויקר ויכולים להרשות לעצמנו שחקנים יקרים שישבו על הספסל".

בהפועל אף התייחסו לאמירה של אלטמן בנוגע לכך שהסכים לשחק ללא תשלום: "צריך לחדד, עמרי באמת בא אלינו עם ההצעה הזאת, אבל הוא לא הסכים לשחק בחינם. הוא הציע לשחק ללא תשלום העונה בחוזה של 200 אלף יורו, שפשוט בעונה שלאחר מכן נשלם לו על השנתיים - 400 אלף יורו, כך שזה לא בחינם. בכל מקרה, אנחנו אוהבים מאוד את אלטמן, אבל הסגל עם נבנה ושלומי אזולאי הועדף על פניו. אם כבר אנחנו צריכים משהו, זה לא קשר, אלא חלוץ מרכזי".