הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קרע קטן לדור מיכה, ייעדר בין שבועיים לשלושה

הפציעה פחות חמורה משחשבו בהפועל באר שבע. הקשר צפוי לשוב אחרי פגרת הנבחרות

מוטי פשכצקי ותומר לוי  25.09.21 - 20:53
תחילת כתבה

הפציעה של דור מיכה העיבה על ה-0:2 הגדול של הפועל באר שבע על מכבי תל אביב, אבל מתברר שהיא פחות חמורה משחשבו. בבדיקה שעבר הקשר התברר כי הוא סובל מקרע של כסנטימטר בלבד בשריר הירך האחורי ואמור להיעדר בין שבועיים לשלושה בלבד.

הקשר הרגיש את שריר הירך האחורי, לא היה יכול להמשיך ובדקה ה-32 הוחלף על ידי רמזי ספורי, שגם הבקיע את השער הנהדר לרשת מכבי ת"א. מיכה אמור לשוב בערך אחרי פגרת הנבחרות ולסייע להפועל ב"ש במאבק על האליפות.

הפציעה הגיעה לאחר ששלשום הוא לא התאמן וגם היום הרגיש כאבים, אבל דרש לעלות לשחק מול קבוצת נעוריו. אגב, כשהוא הוחלף, מיכה קיבל מחיאות כפיים מהצד של אוהדי מכבי ת"א, הקבוצה בה גדל וממנה שוחרר לפני כשנה.

בתוך כך, עו"ד רועי רוזן מצטרף לב"ש כיועץ המשפטי. "אני שמח, גאה ומתרגש להצטרף למשפחת הפועל באר שבע", אמר עו"ד רוזן. "זהו כבוד גדול עבורי ואני מודה לאלונה ולכל המערכת על האמון. אני, מצידי, מבטיח לתת את השירות הכי טוב, יעיל ומקצועי שאני יודע, מכל הלב והנשמה. אדום עולה".

מנכ"ל המועדון, עו"ד גיא פרימור, הוסיף: "אני מברך את עו"ד רועי רוזן על הצטרפותו למשפחת הפועל באר שבע. צירופו של רועי מהווה נדבך נוסף בחיזוק ההון האנושי של המועדון ומשקף נאמנה את שאיפותינו למצוינות על המגרש ומחוצה לו".