הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קומאן: "אני מודאג מרמת הכדורגל שלנו"

מאמן בית"ר אחרי ההפסד: "מסרנו כדורים ליריבה, זאת בעיה. לא אהבתי את הגישה של חלק מהשחקנים". ניצן: "אחת ההופעות הגרועות שלנו כקבוצה בתקופה שלי במועדון". בן שמעון: "אני מחובר לסגל הזה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.09.21 - 21:38

פתיחת עונה מגומגמת לבית"ר ירושלים. הצהובים-שחורים נראו רע מאוד הערב (ראשון) וספגו הפסד מוצדק אחרי 2:0 למ.ס אשדוד בחוץ. החבורה של ארווין קומאן נכנעה בפעם השנייה העונה ואחרי ארבעה מחזורי ליגה היא אספה 4 נקודות בלבד. מנגד, רן בן שמעון וחניכיו שחררו הרבה לחץ ואחרי שלושה הפסדים רצופים - חגגו נקודות ראשונות בתום משחק טוב שיכול היה להסתיים בתוצאה גבוהה יותר.

"הניצחון הזה הגיע להם, במלוא מובן המילה", הודה מאמן בית"ר ארווין קומאן בסיום והוסיף: "רמת הכדורגל שלנו היום מדאיגה אותי מאוד, אם את רוב הכדורים מוסרים לקבוצה הלא נכונה ברור שזאת בעיה. יש לאשדוד קבוצה טובה והם מביאים יותר אנרגיה וזה מדאיג, אנחנו חסרים בקישור בשחקנים והקישור זה הדבר הכי חשוב במשחק".

ההולנדי המשיך לספר באכזבה על היכולת: "לא אהבתי את הגישה של חלק מהשחקנים, אפשר לשחק לא טוב וזה קורה אבל אם רואים שהגישה והפנים למטה, והכתפיים למטה, זה עניין של שפת גוף ועניין מנטאלי. כולם אוהבים לדבר לפני המשחק אבל צריך לעזור אחד לשני ולעודד אחד את השני וזה לא היה. בכדורגל צריך לדעת לצאת מזה, נצטרך לעבוד על החיבור כי הרבה שחקנים עשו דברים שונה והקשו על עצמם ועל חברים לקבוצה. אמרו לי שבבית"ר יש יותר לחץ אבל צריך לדעת להנות גם מזה. אני המאמן, אני אחראי ואני יודע את זה".

מנגד, מאמן אשדוד רן בן שמעון חגג את נקודות הליגה הראשונות של קבוצתו העונה: "יש הבדל בין קבוצה טובה לקבוצה חזקה שמנצחת וצריך את שניהם. יש פה שחקנים טובים, יש פה חבר'ה רציניים שרוצים להתקדם ואת הביטחון שלי אני שואב מהם. זה הסגל שלנו, זה סגל טוב ואני מחובר אליו ורוצה אותו. לכל סגל יש את החוסרים שלו אבל אין לי ספק שעם ביטחון המצבים והפס האחרון ילכו טוב יותר".

שוער בית"ר ירושלים איתמר ניצן, שסיפק מספר הצלות שמנעו הפסד בתוצאה גבוהה יותר, סיפר בסיום: "זאת אחת ההופעות הגרועות ביותר כקבוצה בכל התקופה שלי בבית"ר ירושלים. זה משחק שלא יכול לחזור על עצמו, נצטרך לעשות חשבון נפש. זה לא יכול להימשך ככה. אין לי אלא להסכים עם קומאן, לא הרגשתי עד עכשיו את עניין שפת הגוף ואני חושב שיש לנו אופי יותר טוב מאיך שזה נראה היום".

קשר אשדוד קני סייף, שבישל את שני השערים, נראה מאושר בסיום: "אנחנו עובדים קשה, זאת קבוצה חדשה ואנחנו עדיין מתגבשים. אני רוצה להודות לשחקנים, למאמן ולג'קי בן זקן - אני שמח על 3 הנקודות. יש המון שחקנים צעירים בקבוצה ואני רוצה לתת את חלקי ולעזור להם להתקדם. המשחק הזה נגמר, זה ניצחון מאוד חשוב ועכשיו מסתכלים קדימה".