הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"זוכרים איך מכבי חיפה חגגו מולנו בכוונה"

בבאר שבע מקווים לנקמה בסמי עופר, ספורי יפתח במקום מיכה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  27.09.21 - 07:26
תחילת כתבה

הניצחון על מכבי תל אביב, העומס שהיה על הפועל באר שבע בשבוע האחרון והעובדה שהמשחק הקרוב יהיה רק ביום ראשון, באצטדיון סמי עופר מול מכבי חיפה, גרם לרוני לוי להעניק לשחקניו שני ימי חופש אתמול והיום (שני).

כבר ממחר, הקבוצה תחל בהכנות לקראת המשחק מול האלופה, שכבר ניצחה אותה בגמר גביע הטוטו. "כולנו זוכרים איך מכבי חיפה חגגה מולנו בכוונה בגמר גביע הטוטו", אמרו בקבוצה. "הם לא התנהגו בג'נטלמניות".

לוי התנצל בפני איתי שכטר על שלא נתן לו לשחק מול מכבי תל אביב, הקבוצה שהראתה לו את הדרך החוצה, וייאמר לזכותו של החלוץ שידע לקחת את ההחלטה בצורה מקצועית וחגג עם השחקנים בכר הדשא, כאילו היה שותף לניצחון על הצהובים.

בשל החיסרון של דור מיכה, שישוב אחרי פגרת הנבחרת, רמזי ספורי ישוב להרכב לאחר שהיה מהמצטיינים שלשום. לוי עשוי לבצע שינוי נוסף בקישור ויחליט על כך עד המשחק, ולא מן הנמנע שיוג'ין אנסה יוסט לאגף ושכטר יפתח כחלוץ.

במועדון הביעו סיפוק מכך ששגיב יחזקאל שב לאימונים מלאים ואף שותף לכמה דקות, ומשוכנעים שהוא יחזור לכושר משחק. לקבוצה יהיו עוד אופציות התקפיות כשגם רותם חטואל ימשיך לקבל דקות ובצוות המקצועי מרוצים ממנו. בחמישי יתקיים משחק אימון נגד קבוצת הנוער כדי להעניק לשחקנים עוד דקות משחק, והוא נועד בין היתר כדי להכניס עוד יותר לכושר את ניקיטה רוקאביצה ואת יחזקאל.