הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אלי אוחנה: "יואב ג'רפי לא צריך להתקלח אחרי משחק כזה"

תחושות קשות בבית"ר ירושלים אחרי ההפסד לאשדוד. יו"ר המועדון: "אתם צריכים להתבייש, לא שיחקתם כדורגל". וגם: צפו באורן ביטון מתעמת עם אוהדים ביציאה לרכבו

תומר לוי
תומר לוי  27.09.21 - 08:00
תחילת כתבה

שימוש בווידאו בהתאם לחוק זכויות יוצרים 27 א'

בית"ר ירושלים הגיעה למשחק אתמול (ראשון) נגד מ.ס אשדוד עם תחושה שהיא חייבת לנצח את הקבוצה מהתחתית כדי לא לאבד אחיזה מהחלק העליון של ליגת העל, אבל לא נכנסה טוב להתמודדות והפסידה 2:0 בצורה מאכזבת ביותר. המנהל המקצועי אלי אוחנה נכנס בסיום המשחק לחדר ההלבשה והטיח בשחקנים: "הגעלתם את הדשא, אתם צריכים להתבייש באיך שנראיתם, יואב ג'רפי לא צריך ללכת להתקלח אחרי משחק כזה. מה זו האדישות שהפגנתם? אין הנעת כדור, לא שיחקתם כדורגל".

הביקורת הנוקבת של אוחנה לא הייתה היחידה, שכן גם המאמן ארווין קומאן נשמע מאוכזב: "לא יכול להיות שאתם מגיעים עם גישה כזו למשחק, ואחר כך אתם גם זורקים האשמות אחד על השני. תסתכלו במראה לפני שאתם מאשימים אחרים". היו גם שחקנים של הקבוצה שנכנסו לחדר הלבשה תוך השמעת משפטים קשים דוגמת "בושה וחרפה, אנחנו צריכים להתבייש".

בעניין אחר, אורן ביטון יצא מהמגרש בסיום המשחק וספג קללות ממספר אוהדים בדרך לרכבו. המגן הגיב לאוהדים והתעמת איתם מילולית. צפו בעימות בווידאו שבנגן הווידאו למעלה.

כעת בבית"ר ינסו להתרכז בלהתכונן למשחק הבא נגד הפועל קריית שמונה באצטדיון טדי ביום שבת. הקבוצה קיבלה יומיים חופש, וגורם במועדון אמר: "שחקנים לא עומדים על הרגליים, כולם עם מתיחות". בקבוצה מקווים שאחרי הפגרה יחזרו כל הפצועים, כולל אביאל זרגרי, וכן קמסו מארה ינחת. נכון לרגע זה, עדיין אין תאריך הגעה לזר החדש.