הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בחדרה זעמו: "שנתניה תלמד להפסיד בכבוד"

התגובה לעימותים והנתון המדהים של לבקוביץ'. סיכום ה-0:2

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  27.09.21 - 11:04
תחילת כתבה

הפועל חדרה השיגה אמש (ראשון) את הניצחון הכי חשוב עבורה בליגה - 0:2 על מכבי נתניה. בין שני המועדונים יש דם רע מאז שהאדומים העפילו לליגה הבכירה ובמועדון לא חיכו יותר מדי זמן כדי לחגוג על חשבון היהלומים, כחודש לאחר שהם ניצחו וחגגו בגביע הטוטו, מה שהוביל לעימות לא נעים.

בחדרה הסבירו את הסיבה לעימותים בסיום: "בנתניה לא אהבו את החגיגות שלנו, ביקשו מאיתנו לחגוג בחדר ההלבשה. כשהם מנצחים מישהו אומר להם מה לעשות או שהם מתחשבים? לנו אסור לחגוג ולהם מותר? מאוד לא אהבנו את זה שאף אחד מהם לא טרח להתקשר לעומר פדידה אחרי ששברו לו את הלסת".

מלבד החגיגות במסדרון, בחדרה חגגו דקות ארוכות בחדר ההלבשה. השחקנים רקדו ונראה שהרבה לחץ השתחרר אחרי שלושה משחקים ללא ניצחון. היה זה משחק שלישי מתוך ארבעה שרובי לבקוביץ' שומר על רשת נקייה, בעוד שמנחם קורצקי לא ויתר על מערך שלושת הבלמים ובינתיים, מבחינה הגנתית זה הוכיח את עצמו.

חדרה השיגה את הניצחון ללא מקסים פלקושצ'נקו ועומר פדידה הפצועים וכן עם גוסטבו מרמינטיני שעלה כמחליף. במועדון החמיאו לשובל גוזלן שכבש שער שני העונה וסחט את האדום מאלמוג כהן, וגם המגן השמאלי, דולב אזרואל שהגיע מליגה א' הרשים אמש כשנכנס כמחליף ובישל את השער הראשון. הבולגרי, איבליו מרקוב לא מוצא עצמו בשיטת שלושת הבלמים משום שהיתרון שלו הוא במשחק ההגנה ובמשחק ההתקפה הוא לוקה.