הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

גוטליב על הזימון: "זה חלומו של כל ילד"

בלם הפועל ת"א יחזור מול נוף הגליל. התלבטות בחלק הקדמי

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  01.10.21 - 12:43
תחילת כתבה

אחרי ההפסד להפועל חיפה במחזור הקודם, בהפועל ת"א מקווים מאוד לחזור למסלול הניצחונות מחר (שבת) מול הפועל נוף הגליל. במהלך השבוע, ניר קלינגר התעכב על היכולת הפושרת מול הקבוצה של אלישע לוי, כשהמטרה היא לצאת בחיוך לפגרת הנבחרת.

בינתיים, במועדון שמחו מאוד על זימון הבכורה של אדי גוטליב לנבחרת. הבלם אמר על זימון הבכורה לנבחרת ישראל: "אני שמח מאוד, זה חלום של כל ילד שמתחיל לשחק כדורגל. אני מקווה מאוד להצדיק את האמון בי ושאני אשאר בנבחרת תקופה".

לגבי ההרכב, גוטליב, שהיה מורחק במשחק האחרון, יחזור למרכז ההגנה לצידו של סיאנדה קולו. בן ביטון ודורון ליידנר ימשיכו כמגנים. דן איינבינדר ושי אליאס ישחקו במרכז השדה, כשלגבי החלק הקדמי לקלינגר עדיין יש התלבטויות.

ניר קלינגר אמר לקראת נוף הגליל: "היינו מאוד ביקורתיים בשבוע האחרון. ההפסד להפועל חיפה היה הפסד מתסכל, מרגיז ולא מתקבל. נכון שהיו לנו מספיק הזדמנויות לכבוש, אבל היינו יותר מדי חשופים בהגנה ועבדנו על זה השבוע. אנחנו צריכים לשפר את האגרסיביות, אינטנסיביות בהגנה והתמקדנו בזה. אנחנו יוצאים לנוף הגליל במטרה ברורה, לחזור למסלול הניצחונות ולאסוף נקודות שיהיו חשובות להמשך העונה".