הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אלון תורג'מן: "הייתי ראוי לזימון לנבחרת"

חלוץ הפועל חיפה לאחר ההפסד: "אוכיח למאמן שמקומי שם"

הדר יעקבי
הדר יעקבי  02.10.21 - 21:00
תחילת כתבה

הפועל חיפה הייתה יכולה לרשום הערב (שבת) ניצחון שלישי ברציפות ולהבטיח לעצמה את פסגת ליגת העל גם ביציאה לפגרת הנבחרות, אלא שלמכבי פתח תקווה היו תכניות אחרות. המלאבסים הסתדרו מול האדומים מהכרמל ובעזרת 0:2 חלק השיגו את ניצחון הבכורה שלהם העונה בליגה.

"ברור שאנחנו מאוכזבים, אבל זה חלק מהכדורגל", סיכם מאמן הפועל חיפה, אלישע לוי. "היה משחק קצבי וטוב של שתי קבוצות שרוצות לנצח, כל קבוצה הגיע להזדמנויות שלה. איבדנו ריכוז וספגנו ואז המשחק למעשה נגמר. לא הגענו זחוחים, אבל לא עבדנו טוב ופתח תקווה הייתה אגרסיבית יותר. יש לנו קבוצה מאוד התקפית, אבל היום זה לא הספיק - הגיע למכבי פ"ת לנצח"

חלוץ הפועל חיפה, אלון תורג'מן, סיכם גם הוא: "אין לנו תירוצים, זה היה משחק לא טוב שלנו. אם היינו כובשים בחצי הראשון דברים היו נראים אחרת. לא עשינו את הדברים כמו שצריך מההתחלה ועד הסוף, וגם לי יש חלק בזה, אני לוקח אחריות. לא חשבנו שננצח כל העונה, אבל כנראה אנחנו צריכים לעבוד חזק יותר".

תורג'מן גם התייחס לנושא אי זימונו לנבחרת: "אישית אני חושב שהייתי ראוי לזימון, אבל יש מאמן והוא החליט שלא. אני מאחל להם הצלחה, אני עוד אוכיח לו שמקומי שם".

בצד המנצח, גיא לוזון נשמע מרוצה בהרבה כמובן: "ראינו קבוצה שקטה ששולטת, וקבוצה אחרת ממה שהייתה במשחק הקודם. זה ניצחון גדול, הפועל חיפה הגיעה עם מומנטום, ביטחון, קהל ו-10 נקודות. אנחנו לעומת זאת, אחרי שפל ומשחק רע מאוד מול מכבי חיפה. אני שמחק שהתגברנו על המכשול".

"היה לי ברור שהפסד יכול להפוך לכדור שלג", המשיך, "כשפותחים את העונה לא טוב אתה נכנס לחוסר ביטחון וזה היה יכול להמשיך להשפיע עלינו בחודש הקרוב. אני בטוח בשחקנים שלי ותמיד אופטימי".