הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אופיר קריאף: "בא לי לבכות. נוציא את התסכול מול הפועל תל אביב"

קשר בית"ר בתחושות קשות: "חייבים להיות יותר ווינרים. במשחק הבא אנחנו מול הקבוצה שאני הכי שונא בליגה"

תומר לוי
תומר לוי  02.10.21 - 22:52
תחילת כתבה

בית"ר ירושלים פשוט לא מצליחה לעשות את זה. פעם נוספת, והשלישית ברציפות החבורה מהבירה לא הצליחה להשלים הערב (שבת) את העבודה ועם 1:1 מאכזב במיוחד בטדי נגד הפועל קריית שמונה, נותרה עם ניצחון אחד בלבד מששת משחקיה עד כה בליגת העל.

מאמן בית"ר ארווין קומאן, נשמע מתוסכל כמובן בסיום: "זה מאכזב, שיחקנו טוב והגענו להזדמנויות להכפיל את היתרון. הגנו טוב, הגענו למצבים, אבל בסוף מסתכלים על התוצאה. כולנו מאוכזבים, אבל אלה החיים. היינו טובים, בחזרה מהפגרה נצטרך להופיע יותר טוב, וזה מה שאני מנסה לעשות - זו העבודה שלי".

"החילופים? בסופו של דבר זה מאוד פשוט, הסתים ב-1:1. אולי אנשים מסתכלים עליי עכשיו, אבל עד הדקה האחרונה כלום לא קרה, בסוף הוא נגע ביד", המשיך ההולנדי. "זה חוסר מזל. היינו צריכים לעשות 0:2 ולגמור את זה. זה לא היה מהלך גדול, זה היה פנדל".

"ידעתי שיש לנו בעיות, אבל אנחנו מחפשים פתרונות", הוסיף ההולנדי במסיבת העיתונאים אחרי המשחק. "גם אם יש בעיות, זה לא עניין האוהדים, הם רוצים לראות תוצאות. אנחנו חייבים להשתפר. אני מצפה שיהיו לנו הרבה יותר נקודות. ראיתי היום קבוצה אגרסיבית, שמשחקת גבוה ומגיעה למצבים".

גם אופיר קריאף הגיב לאחר המשחק: "בכנות, בא לי לבכות. זה משחק שהיה בידיים שלנו. זה מאכזב ומתסכל. לפעמים צריך לשמור על התוצאה, אנחנו צריכים לגלות יותר אופי ואחריות. להיות יותר ווינרים. זה רגע עצוב ומתסכל, נאסוף את עצמנו ונגיע למשחק נגד היריבה שאני הכי שונא בליגה, נבוא לשם ונוציא את התסכול. זה משחק שיהיה כיף".

מנגד, מאמן הפועל קריית שמונה, עמיר נוסבאום, נשמע מעט אחרת. "זה לא היה משחק חד צדדי, לפרקים זה הלך לכאן ולפרקים לכאן", אמר, "בית"ר שלטו דקות ארוכות, אבל הרגשנו תמיד שהגול יכול להגיע, אני גאה בבחורים. אני חושב שהגענו ליותר מצבים מהם, היו לנו הזדמנויות ומבחינתי השיוויון מוצדק. אנחנו עוד נשתפר, זאת הקבוצה שלי ואני אלך איתה עד הסוף".