הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"פירקו אותנו": תחושות קשות בהפועל חיפה

בכרמל כואבים את ההפסד לפ"ת. כץ: "הם רצו יותר מאיתנו"

הדר יעקבי
הדר יעקבי  03.10.21 - 09:33
תחילת כתבה

אכזבה בהפועל חיפה אחרי הפסד הבכורה בליגה אמש (שבת) 2:0 נגד מכבי פתח תקווה. הקבוצה, שהגיעה למשחק ממרומי המקום הראשון בטבלה, הפסידה והעניקה ליריבתה ניצחון בכורה בליגה. הקהל הרב שהגיע מהצפון לדחוף לא עזר, והאדומים מהכרמל סיימו משחק לא מדויק, עם אפס שערי זכות, ושני שערי חובה.

"בסוף הם פירקו אותנו", אמרו בקבוצה והוסיפו, "משחק לא טוב שלנו, הם פשוט היו יותר טובים". גם יואב כץ, הבעלים, התייחס למשחק ואמר: "כשמשחקים 12 משחקים רצופים, כולל טוטו ומשחקי אימון, ללא הפסד, חושבים שהניצחון הבא יהיה מובן מאליו. בשביל להיות במקום הראשון בטבלה צריך להיות חזקים מנטלית, אנחנו לא מספיק חזקים מנטלית". עוד אמר כץ: "מכבי פתח תקווה באה כמו חיה פצועה, השחקנים שלהם לנצח רצו יותר מאיתנו, לא היינו מוכנים למשחק הזה ולא הגיע לנו לנצח".

אלישע לוי, מאמן הקבוצה, נשמע קצת פחות שלילי: "הגענו לאותו מספר של מצבים, אבל הם ניצלו אותם טוב יותר מאיתנו", אמר והוסיף, "הרבה זמן לא הפסדנו, זה לא נעים כמובן ואנחנו מאוד מאוכזבים כרגע".

בקבוצה מצפים ומאמינים שפגרת הנבחרת הקרובה תאפשר לכמה מן הפצועים לשוב למגרשים, ובראשם קווין טאפוקו וגל הראל. "יש לנו זמן עכשיו לתקן וללמוד את מה שקרה הערב, בתקווה שעד המשחק הבא יחזרו גם כמה מהפצועים, ונוכל לחזור לנצח", סיכם המאמן.

הקהל האדום שב מאוכזב לחיפה, לא רק בגלל ההפסד, אלא גם בגלל סאגת הכרטיסים שנמשכה גם אתמול, כששעה לפני שריקת הפתיחה אזלו כל כרטיסי הנוער/חייל בקופות האיצטדיון. מכבי פתח תקווה, שהתחייבה לפני המשחק לכך שלא יחסרו כרטיסים בקופות למי שמעוניין לרכוש כרטיס ללא עמלה טענה מצידה: "50% מכלל הכרטיסים שהוקצו להפועל חיפה היו כרטיסי חייל/נוער, אם לא נותרו כרטיסים, כנראה שהם נמכרו".