הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חיזוק מבית: אבו פאני מחלים מהר מהצפוי

קשר חיפה יצטרף לאימונים. הנוער יפגוש היום את מכבי ת"א

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  09.10.21 - 08:31
תחילת כתבה

לפני פחות משלושה שבועות עבר מוחמד אבו פאני ניתוח במיניסקוס, כשזמן ההחלמה המשוער עמד על 5-6 שבועות. כעת מתברר במכבי חיפה כי אם הכל ילך כשורה, הקשר צפוי לשוב לסגל מוקדם מהצפוי. נטע לביא וראיין סטריין עשויים לשחק מול הפועל ירושלים, קבוצת הנוער תפגוש היום (15:45, ישיר ב-5SPORT) את מכבי תל אביב.

בצוות הרפואי והמקצועי שבעי רצון מקצב ההחלמה של אבו פאני, מההשקעה של השחקן והרצון שלו לשוב למגרשים במהרה. הקשר יחל השבוע להתאמן בהדרגה ובראיון שסיפק לאתר הקבוצה אמר: "מאמין שבשבוע הקרוב אכנס יותר לקבוצה ואולי אהיה בסגל במשחק הקרוב".

עבור מכבי חיפה מדובר בבשורות טובות, שכן אבו פאני מוערך מאוד ע"י הצוות המקצועי. למרות דבריו, ההערכה היא כי הוא לא יהיה בסגל למשחק הקרוב נגד הפועל ירושלים, זאת על מנת לאפשר לו להחלים באופן מלא. אך כפי המסתמן, חזרתו למגרשים תהיה מהירה יותר ממה שחשבו במועדון.

מי שכן צפויים לחזור לסגל השבוע צפויים הם הקפטן נטע לביא והמגן האוסטרלי, ריאן סטריין. כזכור, לביא שותף העונה בסך הכל בשני משחקים בשורות הירוקים - מול קייראט (בו נפצע) ונגד פיינורד כמחליף, כשבסך הכל שיחק הקשר 21 דקות. מנגד, המורחקים עומר אצילי ועופרי ארד לא ייטלו חלק בהתמודדות מול הפועל ירושלים.

בנושא אחר, עלי מוחמד רשם 78 דקות באחד התבוסות הקשות בשנים האחרונות של נבחרת ניז'ר שנכנעה לאלג'יריה 6:1.