הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הכשרת חזיזה ורוטציה: ההכנות להפועל י-ם

טוואטחה ורודריגס עשויים לפתוח במכבי חיפה. התלבטות לגבי עמדת המגן הימני

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  13.10.21 - 09:04
תחילת כתבה

נציגי מכבי חיפה בנבחרות סיימו את המשימות הלאומיות שלהם וישובו לקבוצה. סאן מנחם רשם אמש (שלישי) 90 דקות במשחק של נבחרת ישראל מול מולדובה, עופרי ארד שיחק מחצית בהתמודדות הזאת בטרנר, בעוד מאור לוי שיחק 64 דקות במדי הנבחרת הצעירה נגד לטביה ועלי מוחמד שיחק 68 דקות בתבוסה הביתית של ניז'ר נגד אלג'יריה (4:0) במוקדמות המונדיאל של אפריקה.

ארבעת השחקנים ישובו בהדרגה לאימונים וההערכה היא ששלושת האחרים, מלבד ארד המורחק, לא יפתחו במשחק של הירוקים ביום שבת נגד הפועל ירושלים. ברק בכר נוהג לבצע רוטציה במרכז השדה, כאשר חוסה רודריגס צפוי לפתוח לצידו של מחמוד ג'אבר, אך בעמדת המגן השמאלי ישנה היררכיה כאשר מנחם פתח בארבעה מתוך חמשת משחקי הליגה. טאלב טוואטחה, שנכנס לאחרונה לעניינים, עשוי לעלות ב-11 במקומו על מנת לאפשר לו מנוחה לקראת סלביה פראג בקונפרנס ליג.

מעבר לכך, גם צ'ארון שרי ובן שהר צפויים לפתוח על חשבונם של עומר אצילי המורחק וגודסוואי דוניו. בצוות המקצועי ישנה התלבטות לגבי עמדת המגן הימני בין רז מאיר לראיין סטריין שהחלים מפציעה.

בתוך כך, במכבי חיפה מנסים להכשיר את דולב חזיזה. הקשר, שסובל כבר תקופה ארוכה מרגישות בשרירי הבטן, קיבל זריקה שאמורה לסייע להכשירו ורשם אתמול אימון חלקי. היום הוא צפוי לשוב לאימונים מלאים. אגב, נטע לביא, שזכה לאחרונה לכינוי "החתן" לאחר שהתחתן בסופ"ש, התאמן אתמול באופן מלא ויהיה בסגל נגד הפועל ירושלים לאחר יותר מחודש ביציע בשל פציעה.

במקביל, הירוקים מהכרמל הודיעו שלאחר פניה של של המועדון להנהלת סלביה פראג, סוכם על הקצאה נוספת של כרטיסים למשחק החוץ שייערך ב-4/11. אי לכך לטובת האוהדים נוציא למכירה כ-500 כרטיסים נוספים.