הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אמרו שלא אחזור לרוץ, לא הראתי מה אני שווה"

רגע אחרי שחוזהו הותר רשמית, אורוש ניקוליץ' נפרד מהכדורגל הישראלי. הכעסים ("אם אאשים מישהו זה לא ישפר את מצב הברך"), החרטות ("מצטער רק על שני דברים"), התקשורת ("כתבו דברים משוגעים, בדיחות") והרצון לחזור ("אקריב הכל, כדורגל זה כל חיי"). הסרבי בפוסט אחרון

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.10.21 - 18:30
תחילת כתבה

זה לקח קצת זמן, יש שיגידו יותר מדי זמן, אבל אורוש ניקוליץ' עזב את מכבי ת"א עם 17 דקות משחק בלבד ואחר שלל פציעות. רגע אחרי הפרידה הרשמית, הסרבי העלה פוסט ובו סיכם את התקופה בצהוב: "אם אאשים מישהו הברך שלא לא תהיה טובה יותר, מצטער שלא הראתי לאוהדי מכבי ת"א מה אני יכול להביא".

"אני רוצה לומר תודה לכולם שקיבלו אותי כפי שעשו", פתח ניקוליץ' את דבריו. "הם גרמו לי להרגיש שחקן בית, כמו כל אחד אחר. אני מאחל לכולם בריאות והצלחה. אין מקום להאשים אף אחד, זה לא מי שאני, לכולם הייתה כוונה טובה. אני לא ארוויח משהו מהאשמות, הברך שלי לא תחזור להיות טובה יותר, זה יהיה רק טוב לתקשורת שתמשיך לכתוב עלי את הדברים שכתבו בלי לדעת מה אני עושה, דברים משוגעים, בדיחות, אבל רק מוחות קטנים יתנו לזה חשיבות".

"אני מצטער רק על שני דברים - ראשית שלא יכותי לעזור לחבריי לקבוצה, ושנית שלא הצלחתי לשחק מול אוהדי מכבי המדהימים ולהראות להם מה אני יכול להביא למגרש", המשיך ניקוליץ'.

הסרבי סיכם: "אמרו לי מזמן שעם הברך הזו לעולם לא ארוץ שוב, אבל אני מתקרב לאימון מלא. מי שמכיר אותי יודע שאדחוף את גופי לגבול, אתן 200% ואקריב הכל בשביל לשחק כדורגל שוב. אקח את הזמן, אעבוד קשה ואחזור למגרש בהדרגה, כדורגל זה החיים שלי".