הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אפשרות רצינית": נמשכים המגעים לרכישתה של בית"ר ירושלים

רוחות של שינוי? טרם הוגשה הצעה רשמית, אבל השיחות עם משפחת אנשי עסקים יהודיים, ככל הנראה מניו יורק, עוד בעיצומן. קמסו מארה מרשים באימונים, זרגרי עשוי לפתוח מול הפועל

תומר לוי
תומר לוי  14.10.21 - 11:04
תחילת כתבה

רוחות של שינוי בבית"ר ירושלים: הקבוצה על הדשא תנסה לשפר את המצב בטבלה ביום שני מול הפועל תל אביב, אבל במקביל - ייתכן ונפתח סיכוי לעתיד חדש במועדון. נמשכים המגעים למכירת הקבוצה מול משפחה של אנשי עסקים יהודיים, ככל הנראה מניו יורק, כפי שפורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט.

נכון לשלב זה, עוד לא הוגשה הצעה רשמית, אך כל המאזנים הכספיים של המועדון נבדקים. מקורבים לעסקה טוענים: "זו בהחלט אפשרות רצינית, והדברים מתקדמים". ההערכה היא שבמידה ואכן תהיה מכירה, היא לא תתבצע עבור פחות מ-25 מיליון ש"ח. כמו כן, הבעלים הנוכחי משה חוגג מעוניין למכור את כל הקבוצה, ולא להשאיר בידיו אחוזים.

לקראת המשחק בבלומפילד, קמסו מארה מרשים מאוד את אנשי המועדון, ומפגין יכולת טובה מאוד באימונים. לטענת גורמים ושחקנים בבית"ר, "הוא נראה כמו שחקן עם יכולות גבוהות, שבהחלט יכול לעזור לנו". במידה וירגיש טוב, הוא עשוי להיות בסגל כבר ביום שני. "קיבלנו אותו במצב יותר טוב ממה שחשבנו", אמרו בקבוצה.

אוראל דגני ימשיך להיעדר, לאחר שלא החלים מהפציעה במפשעה; וכך גם יתר הפצועים - ז'וסוואה מחייאס, לירן רוטמן ועמית כהן. אין שינוי גם במצבו של מיכאל אוחנה, שעדיין לא חוזר לאימונים. אביאל זרגרי אמור לפתוח, לראשונה העונה, בהרכב של ארווין קומאן.