הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פלאניץ' נטש את האימון אבל יהיה כשיר

לא נמצא ממצא בצילום כף הרגל של הבלם. לפחות שישה שינויים צפויים בהרכב מכבי חיפה נגד הפועל ירושלים. בכר דיבר לקראת שבת: "שואפים להציג כדורגל הרבה יותר טוב"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  15.10.21 - 14:00
תחילת כתבה

מכבי חיפה תערוך היום (שישי) את האימון המסכם שלה לקראת המשחק מחר נגד הפועל ירושלים, ונראה כי ברק בכר יגיע בסגל מצומצם מהצפוי. לפחות בגזרת בוגדן פלאניץ', שנפצע במהלך האימון, הירוקים קיבלו חדשות טובות לאחר שלא נמצא ממצא בצילום כף הרגל שהוא עבר, והוא כשיר להתמודדות.

כזכור, חיפה תחסר בחולייה האחורית את עופרי ארד המורחק. גם המגן האוסטרלי, ראיין סטריין, אמנם שב לאימונים מלאים, אך הוא עדיין לא בכושר מלא ולמרות התכנונים לבצע רוטציה בינו לבין רז מאיר, האחרון הוא זה שיפתח מחר.

ברק בכר אמר לקראת המשחק: "הייתה לנו תקופה מאוד מאוד אינטנסיבית, שבעה משחקים ב-22 ימים. היה לנו זמן עכשיו לנתח את הדברים ואת ההפסד לב"ש. היה חשוב לנו לעבור על הדברים הלא טובים, גם בגישה וגם בהתנהלות וגם ברמת הכדורגל. אנחנו שואפים לשחק הרבה הרבה יותר טוב כמו שהרגלנו את כולם. אין לי ספק שאנחנו נראה את השיפור כבר במשחקים הקרובים. הפועל ירושלים הראתה השנה שהיא עושה חיים קשים לכל הקבוצות שהיא פגשה. היא אמנם לא הבקיעה אבל היא גם לא סופגת הרבה. אנחנו מצפים למשחק מאוד קשה".

למרות שהיה בספק גדול, דולב חזיזה רשם אימון מלא ועשוי לפתוח. יובל אשכנזי ומאור לוי מתחרים על חולצת ההרכב, כאשר צ'ארון שרי יוסט להתקפה. מלבד המורחקים, עומר אצילי ועופרי ארד, ומוחמד אבו פאני הפצוע, נטע לביא אינו כשיר לפתוח ולכן האופציות של ברק בכר מצטמצמות באופן משמעותי.

כמו כן, עלי מוחמד נחת הלילה בישראל לאחר שסיים את המשימות הלאומיות שלו עם נבחרת ניז'ר במוקדמות המונדיאל. הוא יזכה למנוחה, אך יהיה בסגל של הירוקים.

צפויים להיות לא פחות משישה שינויים לעומת ההרכב שפתח נגד הפועל באר שבע, שחלקם כמובן כפויים. גם סאן מנחם צפוי לזכות למנוחה וטאלב טוואטחה עשוי לפתוח ב-11 לראשונה מזה יותר משבעה חודשים בליגה.

הרכב משוער: ג'וש כהן; רז מאיר, אורי דהן, בוגדן פלאניץ', טאלב טוואטחה (סאן מנחם); חוסה רודריגס, מחמוד ג'אבר, מאור לוי (יובל אשכנזי); צ'ארון שרי, דין דוד ובן שהר