הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בוגדן פלאניץ': "אוהב את מכבי חיפה, רוצה להישאר"

הבלם התראיין בסרביה, מנחם וחזיזה בתמונת ה-11 להפועל י-ם

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  16.10.21 - 08:23
תחילת כתבה

הדאיג אתמול את הצוות המקצועי כאשר ספג דריכה באימון המסכם ובשל כך נטש והגיע לביה"ח עם כאבים, שם עבר צילום ונמצא שאינו סובל מחבלה. עם זאת, הוא יעמוד לרשותו של ברק בכר וצפוי לפתוח הערב (שבת, 18:00) נגד הפועל ירושלים.

פלאניץ' התראיין בעצמו בסרביה, ולדבריו, הרומן בינו לבין הירוקים יימשך לעוד שנים רבות: "אני מרגיש בבית במכבי חיפה, אנשים אוהבים אותי ואני אוהב את המועדון. יש לי חוזה במועדון ואני רוצה להישאר במכבי חיפה. החיים בישראל מאוד טובים".

הבלם הסרבי בן ה-29 נחשב לאחד הזרים הטובים שנחתו בישראל בעשר השנים האחרונות סיפר גם על הליגה: "הרמה בישראל גבוהה, יש הרבה שחקנים טובים".

בתוך כך, אתמול יצאו הירוקים לירושלים כחלק מההכנה למשחק. ראיין סטריין, שאינו כשיר במאת האחוזים לא נכלל בסגל, כמו גם מוחמד אבו פאני הפצוע והמורחקים, עומר אצילי ועופרי ארד.

בכר מתכנן מהפכה בהרכב שהפסיד להפועל באר שבע ויצטרך להחליט האם לפתוח עם סאן מנחם ודולב חזיזה. תחילה חשבו בקבוצה להעניק למגן מנוחה לאחר ששיחק כמעט את כל הדקות במדי הנבחרת, אך באימונים הוא הראה שברצונו לפתוח. אם מנחם בכל זאת לא יפתח, יהיה זה טאלב טוואטחה שיקבל הזדמנות ראשונה בהרכב מאז חודש פברואר.

בגזרת חזיזה, הקשר לא התאמן עד אתמול באופן סדיר בשל רגישות בשרירי הבטן, אך התאמן באופן מלא באימון המסכם. יובל אשכנזי יהיה מי שיפתח ב-11 של בכר אם חזיזה לא יהיה כשיר למשחק.

אורי דהן וחוסה רודריגס ישובו להרכב של הירוקים, כאשר בן שהר יערוך הופעת בכורה בהרכב מכבי חיפה בליגה, וצ'ארון שרי יתופקד בהתאם להחלטה בנוגע לחזיזה ועשוי לפתוח בכנף.

ברק בכר ביקר במסיבת העיתונאים את הגישה של השחקנים והסביר שהרצון שלו לראות את מכבי חיפה משחקת יותר טוב. במהלך הפגרה השחקנים עבדו ובמועדון מקווים שההכנה תבוא לידי ביטוי במגרש.

הרכב משוער: ג'וש כהן; רז מאיר, אורי דהן, בוגדן פלאניץ', סאן מנחם (טאלב טוואטחה); חוסה רודריגס, מחמוד ג'אבר, צ'ארון שרי; דולב חזיזה (יובל אשכנזי), דין דוד ובן שהר.